Furrë | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë

Beko , 5
Whirlpool , 5
Bosch , 3
Samsung , 3
Gorenje , 2
20 Sht 11:44 ,

Shitet sobe.

15 000 LEK

08 Sht 13:30 ,

sobe

5 000 LEK

22 Tet 01:02 ,

Furre

200 LEK

Në fillim