Blej Fshesë me korrent në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Kirby , 10
Samsung , 4

MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të fshesave me korrent. Shiko njoftimet për fshesa me korrent nga markat e ndryshme si Kirby, Beko, Samsung, Fuego, Panasonic, dhe të tjera. Filtro njoftimet ose kërkoni në kutinë e kërkimit për fshesë me korrent që ju nevojitet dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve.

10 Tet 09:54 ,

Festim

20 EUR Çmimi me zbritje

20 Korr 10:38 ,

Fshese me Korend

5 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Qer 10:59 ,

Fshes

30 EUR Çmimi me zbritje

02 Sht 15:19 ,

shiten

1 LEK

06 Qer 11:38 ,

Kerstar

250 EUR

Gjej fshesa me korrent, fshese me vakum nga markat më të njohura si Kirby, Beko, Samsung, Fuego, Panasonic, dhe shumë të tjera. Shiko njoftimet dhe gjej fshesën që i përshtatet nevojave tuaja.

Blej fshesë me korrent në Merrjep.al

Jeni duke kërkuar për fshesë me korrent? MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë të pajisjeve shtëpiake ndër to fshesa me korrent nga më të ndryshmet, si fshesa profesionale per larje tapicerie, fshese me avull, fshese profesionale gjermane, aspirator për pluhura, fshese me korent multifunksionale, dhe shumë të tjera. Shiko njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për fshesën që ju nevojitet dh gjeni ofertat më të mira.

 

Blej dhe shit fshesa me korrent 

Posedoni fshesa me korrent të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, shpërndaj njoftime tani në mesin e mijëra vizitorë në tregun më të madhë online. Krijo njoftime tani shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e fshesës me korent.
Në fillim