Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Frigoriferë dhe frizë Të gjitha në Tiranë

Beko , 38
LG , 35
Koncar , 3
Gorenje , 5
Obodin , 2
Samsung , 37
Neo , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


26 Mar 08:06 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer Siemens

17 000 LEK

16 Mar 16:36 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

frigorifer banak

1 000 EUR

15 Mar 13:04 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

OKAZION

1 LEK

23 Shk 23:37 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer ARDO

14 000 LEK

20 Shk 14:18 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer Vitrine Freskues

400 EUR Çmimi me zbritje

23 Jan 09:05 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer Gjerman

5 000 LEK Çmimi me zbritje

07 Dhj 00:54 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer kollone

250 LEK

07 Dhj 00:54 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer kollone

250 LEK

07 Dhj 00:54 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer kollone

250 LEK

06 Dhj 09:56 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer kollone

250 LEK

03 Dhj 13:15 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer kolone

49 000 LEK

02 Dhj 23:51 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer Ignis

10 000 LEK

02 Dhj 23:48 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer LG

15 000 LEK

30 Nën 11:35 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Shitet Frigorifer

20 000 LEK

28 Nën 20:17 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Shitet Frigorifer

20 000 LEK

22 Nën 10:53 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Shitet transport falas

120 LEK

14 Nën 18:49 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer freskues ariston

22 000 LEK

14 Nën 18:49 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer

6 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Shtepi me qera Biciklet nderrohet Frigorifer i vogel Frigorifer ngrires frigorifer Frigorifer freskues Divana makine frigorifer frigorifer te perdorur bllok bmv x5 frigorifer banak Frigorifere pianure frigorifer banak Frigorifer te perdorur Pajisje lokali Mini frigorifer Elektroshtepiake Sobe nissan navara 2007 frigorifer mural Ekspres frigorifer ekspozitor Frigorifer banak Lavatrice *okazion Frigorifer kollon zyre Frigorifer lokali Figorifer te zi Frigorifer kolone Lavatriçe Elektroshtepiake te perdorura Share mishi hitachi Frigorifer freskues kollon Bokse muzike Frigorifer minibar Frigorifer te vogel frigorifer freskus banak Frigorifier te vogel Frigorifera dhe frize Frigorifer lavatrice Frigorifer freskues kollone Frigorifer ngrires banak expozitor Frigorifer kollone Side by side Frigorifere banak zyr Frigorifer me xham Fshesa me korent frigorifer freskus kollon Frigorifer per shpi Akullore Te vogel ngrohese byrek .kerkoj. Frigorifer arke Frigirifer ftohje Lg frigorifer inkaso Banak Frigorifere banak i perdorur Frigorifere per akullore Pianure gazi Freskues Frigorifer i vogel Frigorifer lg frigorifere Frigorifere te perdorur Express Kend kolltuk Frigorifer vitrine Frigorifer freskues banak mekanik Frigoriferi Frigorifer i vogel per pije Frigorifer i vogel bidon 20 litra makine frigoriferike Divane frigorifera te perdorura Mkina Reno fugon Tavoline lokali Caddy 1.9 Shes tv smart elektronike Kondicioner Frigorifer te perdrur Elbasan redbull Dhoma frigoriferike no fugon Frigofer banak i vogel Frigorifer dyqani Tavoline karrige Frigorifer samsung

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione