Durrës | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Frigoriferë dhe frizë

Beko , 7
LG , 4
Gorenje , 10
Samsung , 10
21 Maj 21:28 ,

Frigorifer

7 000 LEK

21 Nën 22:36 ,

Banak

180 000 LEK

21 Nën 21:40 ,

Shitet banak

180 000 LEK

07 Maj 13:43 ,

Frigorifer

17 000 LEKNë fillim