Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Frigoriferë dhe Frizë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Beko , 77
LG , 52
Koncar , 3
Gorenje , 21
Obodin , 6
Samsung , 73
Neo , 4

Blej frigorifer dhe frizë të ri dhe të përdorur në shitje. Gjeni frigorifer dhe frizë nga markat e ndryshme si Gorenje, Beko, LG, Samsung, Obodin dhe shumë të tjera. Shiko njoftimet dhe gjeni frigoriferin që ju nevojitet juve me çmimet më të arsyeshme. Bleni dhe shisni frigoriferë dhe frizë të ri dhe të përdorur në tregun më të madhë online - MerrJep.al.
Dje 18:40 Dyqani Frigoriferë dhe frizë , Shkodër

Frigorifer Ngrires

10 000 LEK

26 Mar 08:06 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer Siemens

17 000 LEK

20 Mar 09:19 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

OKAZION!!!!!!

999 EUR

18 Mar 17:12 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

OKAZION

1 000 EUR

16 Mar 16:36 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

frigorifer banak

1 000 EUR

15 Mar 13:04 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

OKAZION

1 LEK

13 Mar 18:30 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

FRIGORIFER DE LUX

150 LEK

24 Shk 20:39 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

Frigorifer Minibar Nardi te rinj

12 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Shk 23:37 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer ARDO

14 000 LEK

20 Shk 14:18 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer Vitrine Freskues

400 EUR Çmimi me zbritje

16 Shk 21:24 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

Okazion

250 LEK

10 Shk 16:15 Frigoriferë dhe frizë , Berat

Frigorifer

250 LEK

10 Shk 11:46 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

frigorifer

120 EUR

09 Shk 19:50 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

Frigorifer

120 EUR


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të frigorifereve dhe frizave nga markat e ndryshme. Shiko njoftimet dhe gjeni ofertën që ju përshtatet juve më së miri.Frigoriferë dhe frizë nga markat më të njohura në shitje


Shiko njoftimet në MerrJep.al e gjeni frogriferë dhe frizë nga markat e ndryshme si Samsung, Westwood, Delux, Aeg, Ariston, Algida, Gorenje, Beko, Neo, dhe shumë marka të tjera nga teknika e bardhë me çmimet më të arsyeshme. Kërko në kutinë e kërkimit për frigorifer të caktuar dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.Shit Frigoriferë dhe Frizë në MerrJep.al


Posedoni frigoriferë apo frizë të ri apo të përdorur që dëshironi ti shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin e me informatat e frigoriferit apo frizit që dëshironi ta shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione