Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Samsung | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 07:21 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer

15 000 LEK

06 Maj 22:29 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Sensor Frigoriferi

1 000 LEK

Online
25 Pri 16:32 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

Okazion

250 LEK

16 Mar 22:53 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer okazion!!450 mij lek

45 000 LEK

09 Shk 12:29 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer Samsung

8 000 LEK

16 Jan 08:01 Frigoriferë dhe frizë , Pogradec

frigorifer

07 Dhj 00:54 Frigoriferë dhe frizë , Shkodër

Shitet

200 LEK

03 Dhj 13:15 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer kolone

49 000 LEK

02 Dhj 23:54 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer Samsung inoxi

10 000 LEK

09 Nën 13:43 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

Frigorifer

350 EUR

04 Nën 22:37 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Shitet figorifer bashk me trnsportin

140 LEK

03 Nën 13:25 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet per arsye mos perdorimi

160 LEK

03 Nën 13:15 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet per arsye mos perdorimi

150 LEK

13 Tet 14:13 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer kolone

49 000 LEK

18 Sht 18:21 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer

19 000 LEK

07 Sht 16:38 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer banake

1 LEK

31 Gush 23:40 Frigoriferë dhe frizë , Kukës

shitet frigorifer samsung

47 000 LEK

31 Gush 19:23 Frigoriferë dhe frizë , Shkodër

Shitet frigorifer 340 euro

340 EUR

12 Gush 12:31 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Shitet per arsye mos perdorimi

150 LEK

04 Gush 15:28 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

Frigorifer samsung ne gjendje pune 50 mij leke.

50 LEK

15 Pri 14:00 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

Okazionnnn

1 LEK

17 Mar 13:18 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

Okazion

1 EUR

14 Shk 08:37 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frogorifer super gjendje.

30 000 LEK

24 Dhj 10:46 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

shitet frigorifer Samsung me ajër.

13 500 LEK Çmimi me zbritje

24 Dhj 10:46 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

shitet frigorifer Samsung me ajer.

13 500 LEK

09 Dhj 19:19 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Shitet frigorifer

12 000 LEK

02 Dhj 22:19 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Shitet frigorifer

15 000 LEK

27 Qer 14:37 Frigoriferë dhe frizë , Korçë

Shitet frigorifer

1 EUR Çmimi me zbritje

13 Mar 13:39 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Aparate per Akulla

16 Shk 21:47 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Aparata per Akulla

28 Jan 19:08 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer Samsung

12 000 EUR

04 Dhj 10:06 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Shitet frigorifer i vogel samsung .

70 EUR

02 Tet 14:07 Frigoriferë dhe frizë , Shkodër

Frigorifer

80 EUR

27 Qer 15:11 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer per shitje

10 000 LEK

31 Maj 20:18 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

Figorifer dhe derë e blinduar italiane

1 LEK

27 Maj 16:29 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

Shitet frigorifer Samsung

8 000 LEK

15 Mar 12:33 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

FRIGORIFER SAMSUNG ME AJER

150 LEK

05 Shk 14:40 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Makineri akulli

20 000 LEK

16 Jan 15:47 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

shes frigorifer samsumg modern

350 LEK

02 Nën 12:51 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Frigorifer freskues

1 300 EUR

03 Tet 21:20 Frigoriferë dhe frizë , Fier

Frigorifer 30€ lavatrice 50€ shiten urgjend

30 EUR

03 Sht 22:06 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

frigorifer reklame peroni

7 000 LEK

03 Sht 21:56 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

frigorifer reklame peroni

7 000 LEK

16 Korr 22:55 Frigoriferë dhe frizë , Durrës

Riparime elektroshtepiake

16 Qer 14:05 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

Shitet Frigorifer Samsung i perdorur!!!

18 000 LEK

03 Qer 23:28 Frigoriferë dhe frizë , Vlorë

Frigorifer samsung

15 000 LEK

26 Maj 19:37 Frigoriferë dhe frizë , Tiranë

frigorifer banak

2 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Samsung | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione