Tiranë | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Frigoriferë dhe frizë | Markë tjetër

Ariston , 15
Candy , 7
Fuego , 6
Ignis , 6
Midea , 3
Model Tjeter , 149
Siemens , 4
22 Tet 15:31 ,

FRIGORIFER

50 000 LEK

06 Sht 11:38 ,

Frigorifer

25 000 LEK

Në fillim