Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Frigoriferë dhe frizë | Markë tjetër

Ariston , 30
Candy , 13
Fuego , 12
Ignis , 7
Midea , 11
Model Tjeter , 394
Siemens , 10
03 Tet 22:16 ,

Shitet

1 200 EURNë fillim