Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Frigoriferë dhe frizë | Markë tjetër | Midea

21 Nën 21:40 ,

Shitet banak

180 000 LEK

Në fillim