Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi dhe familje Shitet, Blihet në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet, Blihet | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 07:33 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Berat

okazion krevat per femij

14 000 LEK

25 Mar 17:46 Makina dhe Vegla , Berat

MAKINA PER PATINIM DHE NGJYRA

1 EUR

23 Mar 00:51 Makina dhe Vegla , Berat

Shitet DaF

1 LEK

22 Mar 09:03 Makina dhe Vegla , Berat

Pantograf

4 000 EUR

18 Mar 12:58 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi , Berat

shitet

20 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Shk 17:34 Materiale për ndërtim , Berat

Shitet Depozite Uji

10 000 LEK

13 Shk 19:11 Makina dhe Vegla , Berat

PUNTA TRIÇE CEA

1 900 EUR

07 Shk 19:54 Makina dhe Vegla , Berat

Mulli misri

35 000 LEK

26 Jan 17:28 Makina dhe Vegla , Berat

Sharre shirit

1 000 EUR

23 Jan 22:47 Materiale për ndërtim , Berat

Laser profesional

90 EUR

23 Jan 18:34 Për fëmijë Lodra , Berat

Hoverboard 10 inch

13 500 LEK Çmimi me zbritje

18 Jan 20:41 Makina dhe Vegla , Berat

PUNTA TRIÇE CEA

1 900 EUR

13 Jan 14:05 Makina dhe Vegla , Berat

Furre pasticerie!

2 000 EUR

08 Jan 16:08 Makina dhe Vegla , Berat

PUNTA TRIÇE CEA

1 900 EUR

07 Jan 20:01 Makina dhe Vegla , Berat

Makin qepese

900 EUR Çmimi me zbritje

02 Jan 08:18 Makina dhe Vegla , Berat

Shitet nje motorrsharr drush

550 LEK

01 Jan 19:17 Makina dhe Vegla , Berat

Shitet motorrsharr Stihl

550 LEK

07 Dhj 20:46 Materiale për ndërtim , Berat

Prese hidraulike

100 000 LEK

07 Dhj 20:03 Për fëmijë Veshje , Berat

Kepuc femijësh

1 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet, Blihet | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione