Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për fëmijë Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Për fëmijë,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Për fëmijë | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Maj 09:34 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Karroce CAM

7 000 LEK

26 Pri 13:50 Lodra , Lushnjë

super lodra per femije e te rritur

60 LEK

02 Pri 22:25 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Karroce per femije

200 EUR

28 Dhj 12:54 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Karroca per femije set 3ne1

31 000 LEK

28 Dhj 09:59 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Karroca per femije

31 000 LEK

25 Dhj 20:35 Lodra , Lushnjë

Relax per femije me karikim dhe bateri

6 000 LEK

10 Dhj 11:46 Lodra , Lushnjë

Shitet BMX 50€

50 EUR Çmimi me zbritje

20 Sht 19:52 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Karroce 3 ne 1

150 LEK

12 Gush 22:00 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Karroce per femije

120 EUR

29 Qer 17:17 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Qen shtepie

300 EUR

08 Pri 23:51 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Karrocë për fëmijë

80 000 LEK

05 Mar 01:08 Lodra , Lushnjë

Gomone me ajer per femij

3 000 EUR

05 Mar 00:50 Lodra , Lushnjë

Pupse trampolina

4 000 EUR

05 Mar 00:38 Lodra , Lushnjë

Rrotulluese me lodra

4 000 EUR

05 Mar 00:33 Lodra , Lushnjë

Lodra per femije

3 500 EUR

04 Mar 22:01 Lodra , Lushnjë

Treni per familjare

3 000 EUR

18 Tet 12:09 Lodra , Lushnjë

Mbajtes femiesh “mami

2 EUR

29 Sht 17:53 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

KARROC PER FEMIJE

40 000 LEK

17 Maj 18:11 Lodra , Lushnjë

Play station 3

16 000 LEK

13 Pri 15:21 Lodra , Lushnjë

Shitet acc me

200 EUR

18 Tet 18:57 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Shitete

30 LEK

24 Sht 14:46 Lodra , Lushnjë

Biciklet

40 EUR

19 Sht 07:26 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Icandy midnight edition

320 EUR

19 Sht 07:26 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Bugaboo cameleon 3

500 EUR

24 Gush 16:16 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Karroc per femi

14 Korr 12:10 Lodra , Lushnjë

shitet ps2. 40 mij lek te vjetra

18 Qer 10:18 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Produkte per femije

7 000 LEK

08 Maj 20:21 Lodra , Lushnjë

Skateboard

2 000 LEK

18 Mar 13:32 Lodra , Lushnjë

shitet patina, 40 mij lek te vjetra

40 LEK

15 Shk 13:37 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Karroce + Soxholine

120 LEK

15 Shk 08:48 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Stokke v5

430 EUR

15 Dhj 14:21 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Karroce + Soxholine

150 LEK

15 Dhj 14:21 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Karroce + Soxholino

150 LEK

09 Dhj 13:44 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

apartment

34 LEK

12 Gush 22:16 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Silver cross

400 EUR

12 Gush 22:04 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Mima xari

650 EUR

02 Korr 19:04 Lodra , Lushnjë

Trampoline per femije (3,5m*3,5m)

1 700 EUR

18 Maj 18:30 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Karroce mothercare

200 EUR

18 Maj 18:30 Mobilje/Pajisje , Lushnjë

Karroce per femije

180 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Për fëmijë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Për fëmijë | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Karroc Karroca Makina Biçikleta krevat motorra sexholino Laptop Soxholino Kangur Motorra te vegjel bicikleta Biciklete Karroc per femi Serxholino Shitet Lodra per femij Veshje per femije Shitet biciklet Biciklet Pune Car seat bicikleta x Jam duke kerkuar nje karroce te perdorur per femije te vegjel seggiolino Rrethore Kasetofon libra gjermanisht Stokke dado Kolica qys baje ne pej makin klysh ne shitje Gta5 ps3 scooter Makine Lodra per jashte Krevat portativ Biçiklet relax Qera Karrige femijesh Karroc per femije Laptop per femije Peme zbukurimi vit ri Krevat 2 katesh Karroca per femije Caricuse lodra fmiet Karroca per bebe Moto karrige per femije Play station Segiolino tavoline studimi Makin per femij panele diellore Rroba te perdorura me kg motorra 4 gomsh bicikleta per femije Inglesina Xhupa monopatina Baby shop Elois segiolino Ndenjese Makina per femi Plastation Karroc bebi Karrige femijesh per makine Krevate per bebe Rrethore bebesh Ndenjse makine per femij karroca te perdorura Pomp gjiri Chair Zetor 2 diferencial 75 Kamion loder per femije Kamion per femij Karroc per bebe Kende lojrash Tavolin studimi Porta shtepie Seggiolino per makine sedilje makine per femij djep Tricikel Sendilje per makin STOL per Makin Segolino Karrige bebi Soxholino silver cros Dyqan ne shitje lushnje Batanije Moto kros Moto karkaleca per femij Mbajtese femijesh ne makin shes blej makina Peshore per bebe Cybex priam Appartamento shtrythese frutash

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione