Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Lodra për fëmije | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Lodra të ndryshme të reja dhe të përdorura për fëmijet tuaj. Shiko njoftimet për makina lodra, makina me telekomandë, tricikel, hoverboard, monopatin, dhe shumë lojra tjera në shitje për fëmije. Filtro njoftimet apo kërko për lodrën e caktuar dhe gjej atë që ju duhet.Dje 19:45 Lodra , Tiranë

PATINË ALUMIN SPECIAL PËR GOCA

49 EUR

Dje 17:30 Lodra , Durrës

XHIP 4×4

27 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 16:56 Lodra , Tiranë

Audi Q8 per femije

20 000 LEK

Dje 16:35 Lodra , Vlorë

karroce kunert

200 EUR

Dje 16:34 Lodra , Tiranë

Shitur.

1 LEK Çmimi me zbritje

Dje 13:30 Lodra , Pogradec

Skateboard pothuajse i ri.

1 500 LEK

09 Dhj 20:30 Lodra , Tiranë

Mini bus per vajza "fisher price"

2 450 LEK

09 Dhj 15:52 Lodra , Korçë

Makine per femije me muzike

30 EUR

07 Dhj 22:45 Lodra , Elbasan

shitet karroce lorreli monza

14 000 LEK

06 Dhj 23:12 Lodra , Tiranë

Biciklet

06 Dhj 15:24 Lodra , Tiranë

motor per kalamaj me bateri

60 LEK

06 Dhj 09:21 Lodra , Lezhë

Patin me 2 rrota

50 EUR

06 Dhj 08:44 Lodra , Tiranë

Tablet m8 HD

06 Dhj 08:12 Lodra , Tiranë

Biciklete per femije

5 000 LEK

05 Dhj 14:57 Lodra , Tiranë

Lodra Pepa Pig

2 000 LEK

05 Dhj 14:57 Lodra , Tiranë

Personazhe cilesore loder Disney

2 500 LEK

05 Dhj 14:57 Lodra , Tiranë

Lodra cilesore

3 200 LEK

05 Dhj 14:57 Lodra , Tiranë

Lodra cilesore per femije te vegjel

1 500 LEK

04 Dhj 21:11 Lodra , Tiranë

Karroc set 3

150 EUR Çmimi me zbritje

04 Dhj 19:55 Lodra , Korçë

Biçikletë për djem! Okazion!

3 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Dhj 17:38 Lodra , Gjirokastër

Shitet rrethore

1 500 LEK

04 Dhj 12:48 Lodra , Tiranë

Lamborghini

25 000 LEK

04 Dhj 08:25 Lodra , Tiranë

Skelet per syze optike per femije

3 500 LEK Çmimi me zbritje

04 Dhj 08:24 Lodra , Tiranë

Cante shkolle POLO me rrota

3 000 LEK Çmimi me zbritje

03 Dhj 10:33 Lodra , Vlorë

Shitet shtepi druri per femije

18 000 LEK Çmimi me zbritje

03 Dhj 00:15 Lodra , Tiranë

Motorr me Bateri per femije

15 000 LEK Çmimi me zbritje

02 Dhj 17:41 Lodra , Vlorë

Karrocë kukullash

40 EUR

02 Dhj 15:53 Lodra , Vlorë

karrocë kukullash

40 EUR

02 Dhj 14:18 Lodra , Durrës

Lodra per femije

12 LEK

01 Dhj 09:41 Lodra , Durrës

Biciklete per vajza (italiane). Diameter 16

7 500 LEK

01 Dhj 00:59 Lodra , Tiranë

Triciklet Mikelino

4 900 LEK Çmimi me zbritje

27 Nën 03:07 Lodra , Tiranë

biciklete

30 EUR

26 Nën 14:15 Lodra , Tiranë

Cybex

700 EUR Çmimi me zbritje

24 Nën 21:08 Lodra , Tiranë

Arm me Gogla

23 Nën 22:51 Lodra , Vlorë

Skuter,Monopat

2 000 LEK

23 Nën 14:04 Lodra , Korçë

Shitet Droni ose ndrohet me sen tjt

65 LEK Çmimi me zbritje

23 Nën 08:36 Lodra , Tiranë

KILLZONE , PlayStation 4 Disk Gjendje shume te mire .

15 EUR

22 Nën 14:33 Lodra , Tiranë

Loder

12 500 LEK

21 Nën 19:34 Lodra , Tiranë

Trampoline

135 EUR Çmimi me zbritje

21 Nën 11:56 Lodra , Vlorë

Lodra per Femije , lekundse etj...

1 700 EUR Çmimi me zbritje

21 Nën 02:28 Lodra , Tiranë

Karroc 3ne1 4Baby

20 000 LEK

19 Nën 23:54 Lodra , Sarandë

Luna Park

49 000 EUR


Jeni duke kërkuar për lodra për fëmijen tuaj? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të lodrave të ndryshme për fëmije. Gjej lodra për fëmije me çmimet më të volitshme në mesin e shumë ofertave.


Gjej lodra në shitje për fëmije


Nëse jeni duke kërkuar për lojra për fëmije MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për makina lodra, makina me telekomandë, tricikel, monopatina, patina, lojra me xhetona, makina me bateri, rrethore, motorr për fëmije, lego, letra yu-gi-oh, bicikleta për fëmije dhe shumë të lodra tjera në shitje për fëmije. Shiko njoftimet dhe gjej lodrat ideale për fëmijen tuaj.


Shit lodra për fëmije në MerrJep.al


Nëse posedoni lodra të ndryshme për fëmije që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat lodrave që dëshironi ti shisni dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione