Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për fëmijë Të gjitha në Elbasan

Lodra , 68
Veshje , 15

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Për fëmijë,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Për fëmijë | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Mar 13:11 Lodra , Elbasan

Shitet biciklete per femije.

50 LEK

13 Mar 17:16 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Soxhelino per femije

4 000 LEK

11 Mar 20:53 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Karroce per bebe

40 000 LEK

19 Shk 12:38 Lodra , Elbasan

SHITET

19 Shk 12:38 Mobilje/Pajisje , Elbasan

SHITET

17 Shk 11:19 Lodra , Elbasan

Mini spitz

150 EUR

15 Shk 12:58 Lodra , Elbasan

Mini spitz

150 EUR

07 Shk 00:43 Mobilje/Pajisje , Elbasan

karroce per bebe

450 LEK

30 Dhj 20:58 Lodra , Elbasan

Shitet Overboard per festat e fundvitit

12 000 LEK

28 Nën 20:39 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Sexholino

75 EUR

23 Nën 16:02 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Okazion

150 EUR

21 Nën 12:32 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Okazion

12 000 LEK

15 Nën 14:19 Mobilje/Pajisje , Elbasan

mima xari

750 EUR

01 Nën 07:09 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Shitet Karroca

170 EUR Çmimi me zbritje

05 Tet 08:43 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Karroce bebesh

180 EUR

01 Tet 12:32 Lodra , Elbasan

Overboard

165 LEK

01 Tet 12:32 Lodra , Elbasan

Overboard

165 LEK

01 Tet 12:32 Lodra , Elbasan

Overboard

165 LEK

01 Tet 12:32 Lodra , Elbasan

Overboard

165 LEK

01 Tet 12:32 Lodra , Elbasan

Overboard

165 LEK

01 Tet 12:32 Lodra , Elbasan

Overboard

165 LEK

29 Sht 20:47 Lodra , Elbasan

Overboard

165 LEK

28 Sht 10:06 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Karroce per femije

8 000 LEK

23 Sht 19:21 Lodra , Elbasan

Leva origjinale

9 EUR

18 Sht 18:21 Mobilje/Pajisje , Elbasan

karroca per bebe

500 EUR

18 Sht 18:21 Mobilje/Pajisje , Elbasan

karroca per bebe

500 EUR

18 Sht 18:21 Mobilje/Pajisje , Elbasan

karroca per bebe

500 EUR

11 Sht 14:47 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Karroca per femije orgjinale italiane

99 EUR

30 Gush 23:42 Mobilje/Pajisje , Elbasan

krevat aportativ per femije

30 LEK

29 Gush 10:31 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Motorr per femij 130mij lek pa diskutim

150 LEK

27 Gush 10:28 Veshje , Elbasan

blerje

50 000 000 LEK

25 Gush 14:37 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Karroce per femije

20 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Gush 08:25 Mobilje/Pajisje , Elbasan

karroce per femij

23 000 LEK

20 Gush 07:32 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Saxholino per femij

7 500 LEK

20 Gush 00:59 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Karroc per femij

23 000 LEK

14 Gush 21:32 Lodra , Elbasan

Schooter for kids - Patina ter fëmije

3 400 LEK

02 Gush 19:43 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Stokke xplory v5

360 EUR

01 Gush 21:33 Mobilje/Pajisje , Elbasan

Lekundese per beba

8 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Për fëmijë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Për fëmijë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione