Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për fëmijë Të gjitha në Berat

Lodra , 24
Veshje , 9

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Për fëmijë,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Për fëmijë | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:06 Mobilje/Pajisje , Berat

okazion krevat per femij

14 000 LEK

24 Mar 20:13 Mobilje/Pajisje , Berat

karoc per femi

100 EUR

23 Jan 18:34 Lodra , Berat

Hoverboard 10 inch

13 500 LEK Çmimi me zbritje

11 Dhj 15:43 Mobilje/Pajisje , Berat

Karrige Lekundese per Beba Gironanna Evo

16 000 LEK

07 Dhj 20:03 Veshje , Berat

Kepuc femijësh

1 000 LEK

08 Nën 19:01 Mobilje/Pajisje , Berat

Krevat per femije

6 000 LEK

08 Nën 12:05 Mobilje/Pajisje , Berat

Shitet -Seggiolino

100 LEK

05 Nën 19:11 Veshje , Berat

Shitet biznesi

01 Sht 10:55 Veshje , Berat

Shitet biznesi

30 Gush 08:58 Mobilje/Pajisje , Berat

testkkk

9 LEK

22 Pri 21:09 Mobilje/Pajisje , Berat

PS3 ne super gjendje.

17 000 LEK

22 Shk 18:13 Veshje , Berat

Veshje per femije

30 Jan 10:32 Mobilje/Pajisje , Berat

Mobilje për fëmijë.

9 000 LEK

23 Nën 22:34 Mobilje/Pajisje , Berat

Karoc femije

150 LEK Çmimi me zbritje

11 Nën 15:20 Mobilje/Pajisje , Berat

оглас Pagesës

1 EUR

23 Sht 14:46 Mobilje/Pajisje , Berat

Sende per femije

20 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Korr 10:57 Mobilje/Pajisje , Berat

Relaks

70 LEK

24 Korr 21:16 Mobilje/Pajisje , Berat

Relaks

70 LEK

22 Qer 22:50 Veshje , Berat

Rroba per femije

17 Maj 21:23 Mobilje/Pajisje , Berat

Baby Serbia Andrea 125x

27 548 LEK

17 Maj 17:30 Mobilje/Pajisje , Berat

Për një fëmijë

13 656 LEK

10 Maj 21:08 Mobilje/Pajisje , Berat

Karroc per bebe

8 000 LEK

02 Pri 14:04 Veshje , Berat

Veshje per femije

1 190 LEK

29 Mar 21:57 Mobilje/Pajisje , Berat

Kangur

2 000 LEK

12 Mar 22:55 Lodra , Berat

Arush

4 000 LEK

09 Mar 17:42 Mobilje/Pajisje , Berat

Oferte e madhe per ju!!!

380 EUR

22 Shk 12:31 Veshje , Berat

Rroba per femije

09 Dhj 21:17 Lodra , Berat

Ps sony

40 LEK

09 Dhj 13:28 Lodra , Berat

Dyshek Ajri

200 EUR

08 Dhj 20:15 Lodra , Berat

Loder me ajer

220 LEK

06 Dhj 15:10 Mobilje/Pajisje , Berat

Karroce per femije 3 ne 1

15 000 LEK

13 Nën 07:53 Mobilje/Pajisje , Berat

We sell electronics such as phon

5 506 702 LEK

10 Nën 19:20 Mobilje/Pajisje , Berat

Nee iPhone X 256gb unlocked

5 272 060 LEK

26 Sht 15:03 Lodra , Berat

Kend lojerash per femi. Xhambo

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Për fëmijë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Për fëmijë | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione