Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament ne shitje - Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament ne shitje,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament ne shitje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:55 Dyqan Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

⭕Motora per femijë

4 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
23 Shk 07:31 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Krevat fizioterapi

34 000 LEK

22 Shk 19:39 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

OkazionShitet karroce stokke

1 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Shk 12:59 Dyqan Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavolina mesi

10 000 LEK

19 Jan 10:05 Dyqan Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Motor për fëmijë

10 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
07 Jan 16:24 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

shitet

705 000 EUR

09 Dhj 11:31 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Shes set kolltukesh

200 EUR

22 Maj 13:22 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Kosh Inoksi Prodhim Italiane

150 EUR

18 Mar 14:09 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Lazer 3W me sipërfaqe pune 8*8cm

260 EUR

11 Jan 07:46 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Chicco govat dhe tavolinë nderrimi

90 EUR

04 Dhj 18:13 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

mobilie per apartament

50 000 LEK Çmimi me zbritje

02 Tet 11:45 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Tiranë

Okazion

120 LEK

23 Qer 22:04 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Skar

150 EUR

30 Mar 17:43 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Vetur per femijë

120 EUR

06 Shk 17:25 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Sobe Gazi per ngrohje

18 Jan 15:10 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Apartament 2+1 Mobiluar

250 EUR

17 Maj 15:13 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Apartament

1 111 EUR

07 Qer 17:39 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Diava lekure antik

500 EUR

06 Dhj 20:21 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Apartament ne Tirane 1+1 OKAZION!!

45 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament ne shitje | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione