Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:29 Për fëmijë Lodra , Elbasan

Leva PS4

15 LEK

Dje 11:28 Materiale për ndërtim , Elbasan

KONSTRUKSION METALIK

32 000 EUR

01 Tet 19:45 Makina dhe Vegla , Elbasan

Shitet kalander

9 400 EUR Çmimi me zbritje

01 Tet 19:44 Makina dhe Vegla , Elbasan

Shitet makineri ulluqesh dy kallupshe

1 LEK

01 Tet 10:46 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Elbasan

Kolltuqe 1+1+2+3

220 LEK Çmimi me zbritje

30 Sht 16:09 Makina dhe Vegla , Elbasan

Kaldaja me nafte

2 500 EUR

30 Sht 15:50 Materiale për ndërtim , Elbasan

Tuba Celiku

100 LEK

30 Sht 15:48 Materiale për ndërtim , Elbasan

Makineri suvatimi

4 950 EUR Çmimi me zbritje

30 Sht 09:33 Makina dhe Vegla , Elbasan

MAKINAA SUVATIMI PATINIM DHE BOJAA

1 EUR

29 Sht 18:48 Materiale për ndërtim , Elbasan

Tulla te plota

29 Sht 18:48 Materiale për ndërtim , Elbasan

Tjegulla

27 Sht 23:15 Makina dhe Vegla , Elbasan

Matrapik

15 000 LEK

25 Sht 19:28 Makina dhe Vegla , Elbasan

Kompresor ajri

800 EUR

25 Sht 08:54 Makina dhe Vegla , Elbasan

Kompresor Balma 3 fas

1 EUR

22 Sht 21:18 Makina dhe Vegla , Elbasan

Gjenerator Nafte

130 000 LEK

22 Sht 17:55 Makina dhe Vegla , Elbasan

MAKINA PER PATINIM DHE BOJA

1 EUR

22 Sht 01:16 Makina dhe Vegla , Elbasan

Paisje lavazhi

8 000 LEK

22 Sht 01:16 Makina dhe Vegla , Elbasan

Paisje per lavazh

8 000 LEK

19 Sht 14:46 Makina dhe Vegla , Elbasan

Shitet Coptues Gomash I Ri I Sapo Ber

1 EUR

19 Sht 13:05 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Elbasan

karroc

1 LEK

19 Sht 13:05 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Elbasan

karroc

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione