Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Mobilje dhe pajisje të ndryshme dekoruese | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjeni pajisje dhe aksesorë të ndryshme për shtëpinë tuaj. Shiko njoftimet për ora muri, tenda, dyshek të ndryshëm, kolltuqe, tavolina me karrige, tenda lavazhi, tenda për lokale, abazhure, dhe pajisje apo mobilje të ndryshme dekoruese për shtëpi. Blej atë që të duhet me çmimet më të arsyeshme.Sot 00:18 Të tjera , Tiranë

Ndricues neoni tavanor

10 000 LEK

Dje 16:59 Të tjera , Tiranë

Divane

12 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 16:42 Të tjera , Tiranë

Komodine

Dje 14:55 Të tjera , Durrës

Shiten Mobilje Zyre

800 EUR Çmimi me zbritje

Dje 12:03 Të tjera , Tiranë

Abazhur pedane

1 600 LEK Çmimi me zbritje

Dje 08:31 Të tjera , Tiranë

OKAZION PASQYRE LED

45 EUR Çmimi me zbritje

21 Mar 18:54 Të tjera , Durrës

Ambazhur rrotullues

2 500 LEK

21 Mar 18:48 Të tjera , Durrës

ORE ME LAVJERRES

2 000 LEK

21 Mar 17:57 Të tjera , Shkodër

Lavaman guri

111 LEK

21 Mar 17:48 Të tjera , Shkodër

Lavaman guri

111 LEK

21 Mar 17:39 Të tjera , Shkodër

Lavaman guri

111 LEK

21 Mar 17:31 Të tjera , Shkodër

Lavaman guri

111 LEK

21 Mar 09:34 Të tjera , Tiranë

Shitet mobilim i zyrave luksose

100 EUR

21 Mar 00:38 Të tjera , Tiranë

Pajisje Uji

5 000 LEK

20 Mar 17:01 Të tjera , Tiranë

Shitet

1 300 LEK

20 Mar 14:11 Të tjera , Tiranë

shiten mobilje

20 Mar 12:51 Të tjera , Durrës

Tavolina te larta koktejli

7 000 LEK

20 Mar 08:35 Të tjera , Tiranë

Ndricues tavani Led

8 000 LEK

19 Mar 16:38 Të tjera , Tiranë

Akuarium 100×60×30

120 LEK

19 Mar 10:18 Të tjera , Tiranë

OKAZION SET MOBILIM SHTEPIE

2 000 EUR

18 Mar 22:59 Të tjera , Mallakastër

Oxhak Elektrik SEKU 2000 A1

1 100 EUR

18 Mar 18:49 Të tjera , Durrës

Okazion Steam Power Mop

100 EUR

18 Mar 17:43 Të tjera , Tiranë

Karrige per Zyre

10 000 LEK

18 Mar 17:43 Të tjera , Berat

Tende Pergola me telekomand

5 000 LEK

18 Mar 16:21 Të tjera , Tiranë

Manikinen dyqan veshje

30 EUR Çmimi me zbritje

18 Mar 13:44 Të tjera , Tiranë

Shitet Divan me hapje

25 000 LEK

17 Mar 15:43 Të tjera , Vlorë

Shiten Mobilje per hoteleri

3 500 EUR

15 Mar 18:52 Të tjera , Berat

Shitet frigorifer per biznes

27 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Mar 18:22 Të tjera , Elbasan

Cadra plazhi

150 LEK

15 Mar 14:30 Të tjera , Tiranë

Abazhure

70 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Mar 10:57 Të tjera , Tiranë

abazhure

1 LEK

15 Mar 10:48 Të tjera , Gjirokastër

Shitet sobe me pelet

80 000 LEK

15 Mar 09:11 Të tjera , Tiranë

Kasa per cash

4 500 LEK Çmimi me zbritje

14 Mar 01:41 Të tjera , Tiranë

Arredime

13 Mar 09:30 Të tjera , Durrës

Dere e brendshme druri

30 LEK Çmimi me zbritje

13 Mar 08:34 Të tjera , Tiranë

abazhure

2 500 LEK

13 Mar 08:30 Të tjera , Tiranë

OKAZION Pasqyre

15 000 LEK

12 Mar 21:45 Të tjera , Elbasan

Lëkundëse Metalike E RE

30 000 LEK

12 Mar 17:19 Të tjera , Tiranë

tapet shtroje

5 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Mar 15:32 Të tjera , Durrës

Valixhe me kod

30 LEK Çmimi me zbritje


Dëshironi ta dekoroni apo renovoni shtëpinë tuaj? Gjej gjithçka që tënevojitet në MerrJep.al në mesin e shumë njoftimeve për pajisje dhe mobilje të ndryshme dekoruese për dhomat tuaja.


Mobilje dhe Pjesë të ndryshme dekoruese në shitje në MerrJep.al


Dekoroni shtëpinë tuaj me pajisje dhe mobilje me çmimet më të arsyeshme duke blerë gjëra të reja apo të përdorura në MerrJep.al. Shiko njoftimet për abazhure, tenda lokali, tenda dielli, tenda lavazhi, letër muri, divane, kolltuqe, pasqyra, akuarium, pajisje dekoruese për festën e vitit të ri dhe shumëçka tjetër në këtë kategori. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të nevojitet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë.Shit Mobilje dhe aksesorë të ndryshëm dekorues në MerrJep.al


Shisni pajisje dhe mobilje të ndryshme për renovim dhe dekorim të shtëpisë. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë blerësve në MerrJep.al. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e produktit që dëshironi ta shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione