Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Mobilje Salloni në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Mobilje salloni të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për mobilje të ndryshme si kolltuqe për sallon, tavolina mesi, ulëse, komodinë, fotele dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet ose kërko për mobiljet që ju nevojiten juve dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.09 Mar 18:01 ,

Shes divan

75 000 LEK

09 Mar 06:54 ,

Kënd

50 000 LEK

03 Mar 18:00 ,

Moblije per tv

25 000 LEK Çmimi me zbritje

02 Mar 17:31 ,

Divane

120 EUR

28 Shk 14:21 ,

Shiten 2 kauqat

250 EUR

25 Shk 17:06 ,

Karrige lokali

150 LEK Çmimi me zbritje

25 Shk 13:24 ,

Kolltuqe komplet

170 LEK

25 Shk 02:42 ,

Karrige berberash

25 000 LEK

24 Shk 11:46 ,

Varse rrobash

3 000 LEK

23 Shk 21:14 ,

Okazion

100 EUR

21 Shk 21:27 ,

Oxhak

3 EUR

18 Shk 16:18 ,

Divan + tavoline

30 000 LEK


Dëshironi ta mobiloni sallonin tuaj? Shiko gamën e gjërë të zgjedhjeve që ju ofron MerrJep.al. Me mijëra njoftime për mobile për sallon në shitje ju mund ti gjeni ato që ju përshtaten juve më së miri.


Mijëra njoftime për Mobilje për Sallon në shitje


Gjeni me mijëra njoftime për mobilje të ndryshme për sallon si kolltuqe, komodinë, tavolinë mesi, ulëse, kolltuqe që kthehen në krevat, kënde, kredenc, dhe shumë lloje të tjera të mobiljeve në shitje. Shiko njoftimet apo kërko për mobiljet që ju duhen juve dhe gjeni ofertat më të mira në MerrJep.al.


Shit mobilje për sallon në MerrJep.al


Nëse posedoni mobilje të ndryshme për sallon të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani shpejtë dhe lehtë dhe shpërndai në mesin e shumë vizitorëve që vijnë në MerrJep.al për të blerë gjëra të përdorura.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione