Blej Mobilje Salloni në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Mobilje salloni të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për mobilje të ndryshme si kolltuqe për sallon, tavolina mesi, ulëse, komodinë, fotele dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet ose kërko për mobiljet që ju nevojiten juve dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.

30 Gush 14:50 ,

Divan

60 000 LEK

30 Gush 12:28 ,

Kolltuk relaks

25 000 LEK Çmimi me zbritje

27 Gush 18:04 ,

Kolltuqe 400 EURO

400 EUR

23 Gush 16:49 ,

Komplet divanesh

9 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Gush 10:52 ,

tavolin xhami

15 000 LEK

18 Gush 13:47 ,

Kolltuqe

20 000 LEK

Dëshironi ta mobiloni sallonin tuaj? Shiko gamën e gjërë të zgjedhjeve që ju ofron MerrJep.al. Me mijëra njoftime për mobile për sallon në shitje ju mund ti gjeni ato që ju përshtaten juve më së miri.

Mijëra njoftime për Mobilje për Sallon në shitje

Gjeni me mijëra njoftime për mobilje të ndryshme për sallon si kolltuqe, komodinë, tavolinë mesi, ulëse, kolltuqe që kthehen në krevat, kënde, kredenc,  dhe shumë lloje të tjera të mobiljeve në shitje. Shiko njoftimet apo kërko për mobiljet që ju duhen juve dhe gjeni ofertat më të mira në MerrJep.al.

Shit mobilje për sallon në MerrJep.al

Nëse posedoni mobilje të ndryshme për sallon të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani shpejtë dhe lehtë dhe shpërndai në mesin e shumë vizitorëve që vijnë në MerrJep.al për të blerë gjëra të përdorura.
Në fillim