Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Mobilje Salloni në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Mobilje salloni të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për mobilje të ndryshme si kolltuqe për sallon, tavolina mesi, ulëse, komodinë, fotele dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet ose kërko për mobiljet që ju nevojiten juve dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.Dje 19:05 Mobilje salloni , Tiranë

Mobilje per televizor cmimi 100€

100 EUR

Dje 18:59 Mobilje salloni , Tiranë

Divan tresh

400 EUR

Dje 15:53 Mobilje salloni , Tiranë

Kend Polo

450 EUR

Dje 15:53 Mobilje salloni , Tiranë

Divan Nido

400 EUR

Dje 13:38 Mobilje salloni , Tiranë

MBAJTESE TV

12 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 12:34 Mobilje salloni , Tiranë

2 soba me bombel gazi

3 000 LEK

Dje 10:18 Mobilje salloni , Tiranë

Pasqyrë muri

80 EUR Çmimi me zbritje

26 Mar 21:40 Mobilje salloni , Tiranë

Shitet kënd ne gjendje 10/10 !

45 000 LEK

26 Mar 13:10 Mobilje salloni , Tiranë

Shitet kend

120 LEK

26 Mar 12:49 Mobilje salloni , Tiranë

Kend

27 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Mar 16:52 Mobilje salloni , Tiranë

Kënd #Bugati#

140 000 LEK

25 Mar 16:25 Mobilje salloni , Tiranë

Divane

30 000 LEK

25 Mar 15:49 Mobilje salloni , Tiranë

"Mazzini" kend italian lekure 100%

1 200 EUR

25 Mar 14:34 Mobilje salloni , Shkodër

Mini-barë

50 000 LEK

24 Mar 21:00 Mobilje salloni , Tiranë

Ndicuesa

30 000 LEK

24 Mar 19:44 Mobilje salloni , Vlorë

Sallon

90 000 LEK

24 Mar 18:03 Mobilje salloni , Berat

!!!okazion!!! tapet lluksi persian

350 EUR Çmimi me zbritje

24 Mar 16:32 Mobilje salloni , Tiranë

Shitet kendi

250 EUR Çmimi me zbritje

24 Mar 13:55 Mobilje salloni , Durrës

Lavatest

2 400 LEK


Dëshironi ta mobiloni sallonin tuaj? Shiko gamën e gjërë të zgjedhjeve që ju ofron MerrJep.al. Me mijëra njoftime për mobile për sallon në shitje ju mund ti gjeni ato që ju përshtaten juve më së miri.


Mijëra njoftime për Mobilje për Sallon në shitje


Gjeni me mijëra njoftime për mobilje të ndryshme për sallon si kolltuqe, komodinë, tavolinë mesi, ulëse, kolltuqe që kthehen në krevat, kënde, kredenc, dhe shumë lloje të tjera të mobiljeve në shitje. Shiko njoftimet apo kërko për mobiljet që ju duhen juve dhe gjeni ofertat më të mira në MerrJep.al.


Shit mobilje për sallon në MerrJep.al


Nëse posedoni mobilje të ndryshme për sallon të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani shpejtë dhe lehtë dhe shpërndai në mesin e shumë vizitorëve që vijnë në MerrJep.al për të blerë gjëra të përdorura.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione