Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Divane - Mobilje salloni Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Divane,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Divane Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:13 Mobilje salloni , Tiranë

Divane 3 + 2

4 850 LEK

29 Maj 20:18 Mobilje salloni , Tiranë

Divane per sallon

600 EUR

25 Maj 11:35 Mobilje salloni , Tiranë

divane

18 000 LEK

23 Maj 11:27 Mobilje salloni , Tiranë

MOBILERI

100 EUR

22 Maj 13:03 Mobilje salloni , Tiranë

Divane per dhome ndenje

300 EUR

22 Maj 09:39 Mobilje salloni , Tiranë

Divane plus tavoline mesi

15 000 LEK

20 Maj 22:35 Mobilje salloni , Tiranë

Divan

100 LEK

19 Maj 18:24 Mobilje salloni , Durrës

Divane okazion

550 EUR

15 Maj 22:15 Mobilje salloni , Durrës

Kend per dhome ndenje

200 LEK Çmimi me zbritje

14 Maj 13:53 Mobilje salloni , Durrës

Set divanesh dhe kolltuqe

40 000 LEK

12 Maj 00:32 Mobilje salloni , Shkodër

Divane

25 000 LEK

21 Pri 19:27 Mobilje salloni , Tiranë

Shiten set divanesh

60 000 LEK

19 Pri 16:41 Mobilje salloni , Tiranë

OKAZION!

200 EUR

18 Pri 18:29 Mobilje salloni , Fier

Divane

16 Pri 16:29 Mobilje salloni , Tiranë

shiten 2 divane

35 000 LEK

13 Pri 11:53 Mobilje salloni , Tiranë

Shiten Divane

20 000 LEK

03 Pri 18:34 Mobilje salloni , Tiranë

Divane vip saloti

500 EUR

02 Pri 21:09 Mobilje salloni , Tiranë

Divane

300 000 LEK

28 Mar 20:19 Mobilje salloni , Tiranë

Set divani

700 000 LEK

28 Mar 13:42 Mobilje salloni , Tiranë

Shiten 2 divane me hapje

100 000 LEK

25 Mar 16:25 Mobilje salloni , Tiranë

Divane

30 000 LEK

21 Mar 07:39 Mobilje salloni , Shkodër

Divana kolltuk

450 EUR Çmimi me zbritje

20 Mar 10:56 Mobilje salloni , Tiranë

Shitet kend divane i papersorur

72 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Mar 17:22 Mobilje salloni , Durrës

divane

17 000 LEK

11 Mar 08:09 Mobilje salloni , Tiranë

Shiten Mobilje Whatsapp per detaje

1 LEK

28 Shk 20:59 Mobilje salloni , Tiranë

divane plus tavoline

16 000 LEK

14 Shk 08:51 Mobilje salloni , Durrës

Divane kolltuqe

100 LEK Çmimi me zbritje

13 Shk 11:09 Mobilje salloni , Durrës

Divane kolltuqe mobileri

300 LEK Çmimi me zbritje

23 Jan 13:17 Mobilje salloni , Tiranë

shiten 2 divane 2-sh

13 000 LEK

22 Jan 12:03 Mobilje salloni , Tiranë

Divanë Lekure

170 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Divane | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione