Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Mobilje për TV, Kompjuterë apo për Zyre | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Tavolina për Kompjuter, tavolina për Televizorë, për zyre dhe të tjera në shitje. Shiko njoftimet për tavolina dhe mobilje tjera për pajisje të ndryshme si kompjuter, laptop, televizorë dhe për ambiente zyreje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për mobilje për pajisjen që të duhet dhe gjej njoftimet që të interesojnë më shumë.28 Nën 11:36 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Tiranë

Minibar per TV

30 000 LEK

28 Nën 11:34 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Tiranë

Tavolina per zyre

12 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Nën 14:38 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Tiranë

Shitet mobilje tv

120 EUR

23 Nën 11:42 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Mobilje tv , kundrabufe

10 000 LEK

20 Nën 05:46 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Tiranë

Shitet tavolinë xhami

5 000 LEK

07 Nën 22:04 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Tiranë

Shitet

20 000 LEK

04 Nën 21:44 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Tiranë

Mobilje

8 000 LEK

01 Nën 01:01 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Korçë

Mbajtese kompjuteri

50 EUR

30 Tet 12:01 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Tiranë

Karrige Gaming

14 000 LEK

30 Tet 12:01 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Tiranë

Gaming chair

14 000 LEK

27 Tet 22:16 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Tiranë

Minibar per TV

8 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Tet 15:48 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Tiranë

Shitet Kend divan

250 EUR

24 Tet 20:41 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Elbasan

OKAZION BANAK

1 EUR

22 Tet 12:19 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Tiranë

Shitet Minibar, tavolin pc.

100 EUR

19 Tet 19:50 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Tiranë

karrige

210 LEK

18 Tet 22:04 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Gjirokastër

Mobilje TV

2 500 LEK

17 Tet 21:59 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Tiranë

Minibar per TV

8 000 LEK


Jeni duke kërkuar për tavolina për pajisjet tuaja? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të mobiljeve, komodeve për pajisje të ndryshme si për Televizorë, Kompjuterë, Laptop, për Libra, mobilje për ambiente zyreje dhe shumë të tjera.


Modele të ndryshme të mobiljeve për TV, Kompjuter, Laptop


Nëse jeni duke kërkuar për mobilje të ndryshme për vendosje të pajisjeve si TV apo Kompjuter, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për mobilje për televizor, tavolina për televizor, minibar për televizor, tavolina studimi, mbajtëse televizori, kristalier, minibare, tavoline pune, të reja dhe të përdorura në shitje në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.Shit Mobilje për TV, Kompjuter, Laptop dhe të tjera


Nëse posedoni mobilje të ndryshme për Televizorë, Kompjuterë, Laptop, libra, tavolinë pune e të tjera të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krjo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me informatat e mobiljes që dësironi ta shisni dhe gjeni blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione