Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Librazhd

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Librazhd ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Nën 22:49 Mobilje salloni , Librazhd

Mobilje Per Shtepi

1 LEK

22 Nën 22:45 Mobilje salloni , Librazhd

Kolltuqe

20 000 LEK

27 Sht 01:37 Mobilje salloni , Librazhd

Komplet divanesh

10 000 LEK

12 Sht 22:38 Mobilje salloni , Librazhd

mobilje bar kafe

100 EUR

02 Gush 15:44 Tryeza dhe Karrige , Librazhd

Karige

12 Korr 13:30 Tryeza dhe Karrige , Librazhd

Karrike

7 000 LEK

26 Pri 22:38 Tryeza dhe Karrige , Librazhd

Set Tavolina dhe Karrige

120 000 LEK

11 Shk 11:03 Të tjera , Librazhd

shitet sob gize per ��

200 EUR

18 Nën 19:19 Mobilje salloni , Librazhd

Sallon

50 000 LEK

14 Nën 08:20 Mobilje salloni , Librazhd

OKAZION! SET DIVANESH !

31 500 LEK Çmimi me zbritje

27 Maj 19:59 Të tjera , Librazhd

Sobe me drru

300 EUR

20 Jan 18:41 Mobilje salloni , Librazhd

Divan

15 000 LEK

26 Dhj 21:16 Mobilje salloni , Librazhd

SHES KEND

1 LEK

29 Nën 10:40 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Librazhd

Zbukurime per vitin e ri

4 000 LEK

19 Gush 21:01 Mobilje salloni , Librazhd

Kende

27 Maj 10:36 Të tjera , Librazhd

shitet karroce per bebe deri ne 2 vjec

1 000 LEK

21 Mar 13:08 Mobilje salloni , Librazhd

komplet divanesh

2 000 LEK

06 Mar 17:30 Inventar për banjo , Librazhd

Shitet dushi

50 LEK

20 Tet 21:57 Mobilje për dhoma gjumi , Librazhd

Shiten

200 LEK

01 Tet 17:14 Mobilje salloni , Librazhd

Permasa 320x320

01 Tet 12:14 Mobilje salloni , Librazhd

Permasat320x320

01 Tet 11:46 Mobilje salloni , Librazhd

Permasat 320x320

13 Sht 20:48 Të tjera , Librazhd

Okazion Sobe Druri

35 000 LEK

07 Qer 01:56 Të tjera , Librazhd

Komplete tavolinash + frigorifer

1 500 000 LEK

29 Maj 10:16 Tryeza dhe Karrige , Librazhd

Karrige relaksuese

100 LEK

16 Shk 19:33 Mobilje salloni , Librazhd

Shitje

80 LEK

16 Shk 19:33 Mobilje salloni , Librazhd

Shesim

8 000 LEK

16 Tet 01:45 Mobilje për kuzhinë , Librazhd

Shiten

1 LEK

29 Gush 12:04 Mobilje salloni , Librazhd

Shiten

1 LEK

02 Korr 09:24 Të tjera , Librazhd

Shezllona plazhi

31 Tet 13:48 Mobilje salloni , Librazhd

Shitet Kend Italian

450 LEK

12 Tet 19:14 Tryeza dhe Karrige , Librazhd

Komplet karrigesh

650 LEK

12 Sht 11:34 Tryeza dhe Karrige , Librazhd

Karrige berberi

150 LEK

31 Gush 16:16 Të tjera , Librazhd

Okazion

20 LEK

02 Maj 16:24 Mobilje salloni , Librazhd

Okazion!Shiten set divanë+ kolltuqe + tavoline

50 000 LEK

10 Mar 20:10 Mobilje salloni , Librazhd

Nje pal divan

300 EUR

02 Shk 23:35 Tryeza dhe Karrige , Librazhd

Mobilje zyre

500 EUR

24 Mar 19:26 Të tjera , Librazhd

Shiten rrasa

11 Shk 17:41 Tryeza dhe Karrige , Librazhd

mobilje per lokale ose fast food

40 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione