Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:13 Mobilje për kuzhinë , Korçë

Sobe druri Por

100 EUR

Dje 13:07 Mobilje salloni , Korçë

Shitet kendi

500 EUR

27 Nën 03:07 Mobilje për dhoma gjumi , Korçë

Dhome femijesh

400 000 LEK

25 Nën 21:24 Mobilje salloni , Korçë

Kondicioner Kollone

80 000 LEK

24 Nën 14:15 Mobilje salloni , Korçë

mobilje te perdorura

23 Nën 22:52 Mobilje salloni , Korçë

2 kolltuke

5 000 LEK

20 Nën 20:41 Tryeza dhe Karrige , Korçë

Paisje fast food

10 LEK

18 Nën 22:00 Tryeza dhe Karrige , Korçë

Karrige lekundese

90 EUR Çmimi me zbritje

17 Nën 17:48 Qilimë dhe Perde , Korçë

Shitet qilim

500 000 LEK

17 Nën 17:48 Qilimë dhe Perde , Korçë

Shitet qilim

35 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Nën 16:44 Mobilje salloni , Korçë

Kondicioner Gjerman

14 000 LEK

13 Nën 12:27 Mobilje salloni , Korçë

Shiten divane 5000 lek

5 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Nën 16:41 Mobilje salloni , Korçë

Shitet set kolltukesh

12 Nën 11:40 Mobilje salloni , Korçë

Mobilje Tv

6 000 LEK

12 Nën 11:29 Mobilje për dhoma gjumi , Korçë

Dhome gjumi

30 000 LEK

11 Nën 18:38 Të tjera , Korçë

Shiten paisje berberane

500 EUR

11 Nën 13:00 Mobilje salloni , Korçë

Mobilje Tv

6 000 LEK

11 Nën 09:54 Të tjera , Korçë

Bean Bag Pupa

5 000 LEK

03 Nën 05:42 Mobilje salloni , Korçë

Divane ne shitje

200 EUR Çmimi me zbritje

01 Nën 01:01 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Korçë

Mbajtese kompjuteri

50 EUR

25 Tet 10:06 Të tjera , Korçë

Poltron Berberi Profesional

30 000 LEK

14 Tet 09:00 Inventar për banjo , Korçë

Shiten mobilje okazion gjendje 10/10

500 EUR

10 Tet 15:06 Mobilje salloni , Korçë

Kolltuk dy cop

100 EUR

04 Tet 22:14 Rafte të ndryshme , Korçë

Shiten

1 000 LEK

29 Sht 19:15 Mobilje për dhoma gjumi , Korçë

Krevat tek

8 000 EUR

20 Sht 23:07 Mobilje salloni , Korçë

Okazion kolltuke 200 mije

200 LEK

20 Sht 14:36 Mobilje për kuzhinë , Korçë

Shitet guzhina

300 LEK

12 Sht 11:33 Tryeza dhe Karrige , Korçë

KARRIGE BARI/RESTORANTI

60 EUR

31 Gush 11:28 Tryeza dhe Karrige , Korçë

Karrike lokali

2 500 LEK Çmimi me zbritje

26 Gush 13:47 Të tjera , Korçë

Por gize

250 EUR

26 Gush 10:08 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Korçë

Kosha

11 Gush 22:53 Qilimë dhe Perde , Korçë

Qilim tradicional me rrote

400 EUR

11 Gush 22:50 Qilimë dhe Perde , Korçë

Qilim tradicional me xhami

800 EUR

11 Gush 22:50 Qilimë dhe Perde , Korçë

Qilim tradicional me motive kosovare

800 EUR

11 Gush 21:56 Qilimë dhe Perde , Korçë

Qilim tradicional me rrote

400 EUR

11 Gush 21:53 Qilimë dhe Perde , Korçë

Qilim tradicional me xhami

800 EUR

11 Gush 21:50 Qilimë dhe Perde , Korçë

Qilim tradicional me motive kosovare

800 EUR

10 Gush 12:59 Antikë dhe Art , Korçë

SHITET

800 EUR

02 Gush 15:44 Tryeza dhe Karrige , Korçë

Karige

02 Gush 11:35 Antikë dhe Art , Korçë

OKAZION

1 EUR

29 Korr 13:09 Mobilje për kuzhinë , Korçë

Kondicioner Kollone Intertherm

85 000 LEK Çmimi me zbritje

28 Korr 13:13 Mobilje salloni , Korçë

Kend/divan

20 Korr 18:34 Qilimë dhe Perde , Korçë

12.000 lek Super Okazion. Qilim artizanal

100 EUR Çmimi me zbritje

20 Korr 13:45 Mobilje salloni , Korçë

Kënd për dhomë ndenjëje

95 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione