Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Dibër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Nën 20:03 Të tjera , Dibër

Soba Me Pelet

10 EUR

22 Tet 03:24 Mobilje për dhoma gjumi , Dibër

dhome gjumi

30 000 LEK

22 Tet 03:24 Mobilje për dhoma gjumi , Dibër

dhome gjumi

30 000 LEK

22 Tet 03:24 Mobilje salloni , Dibër

divane

30 000 LEK

21 Tet 12:12 Të tjera , Dibër

Divane

30 000 LEK

18 Tet 16:56 Mobilje për dhoma gjumi , Dibër

Dhome gjumi

25 000 LEK

15 Tet 13:12 Mobilje për dhoma gjumi , Dibër

Dhome gjume

25 000 LEK

09 Tet 16:20 Të tjera , Dibër

Sobe drush

1 LEK

09 Tet 08:59 Mobilje për dhoma gjumi , Dibër

Dhome gjume

25 000 LEK

15 Maj 20:26 Të tjera , Dibër

Tenda dielli

01 Pri 16:54 Mobilje salloni , Dibër

Shiten

600 LEK Çmimi me zbritje

05 Jan 20:39 Mobilje salloni , Dibër

Shes kend divanesh

350 000 LEK

10 Nën 06:36 Mobilje salloni , Dibër

Portmonto

130 LEK

10 Nën 01:47 Tryeza dhe Karrige , Dibër

Divane + tapet

450 LEK

10 Nën 00:26 Mobilje salloni , Dibër

Portmonto

110 EUR

09 Nën 00:56 Mobilje për dhoma gjumi , Dibër

doda

200 LEK

27 Tet 00:43 Mobilje për kuzhinë , Dibër

Mobilje për dhome pritje

60 LEK

02 Tet 15:58 Mobilje salloni , Dibër

Paltron berberi.

1 500 LEK

16 Maj 08:18 Mobilje për kuzhinë , Dibër

Tavolin mesi

155 LEK

17 Mar 22:02 Të tjera , Dibër

Shiten 9 dyer.

24 Shk 21:40 Mobilje për kuzhinë , Dibër

Minibar

150 LEK

24 Shk 21:19 Mobilje për dhoma gjumi , Dibër

Shes kervat

110 EUR

24 Shk 21:10 Mobilje për kuzhinë , Dibër

Divane

450 LEK

04 Jan 16:31 Qilimë dhe Perde , Dibër

Qilim

500 EUR

17 Tet 16:17 Tryeza dhe Karrige , Dibër

Tavolina + karrige

25 000 LEK

15 Korr 23:15 Të tjera , Dibër

Figorifer banak

250 000 LEK

05 Maj 10:52 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Dibër

dyer dhe dritare 60euro

65 EUR Çmimi me zbritje

03 Dhj 20:57 Antikë dhe Art , Dibër

Enë antike e viteve1331

6 500 EUR

07 Gush 08:16 Mobilje salloni , Dibër

Divane

170 LEK

18 Qer 15:20 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Dibër

Minibar

90 LEK

14 Mar 14:18 Mobilje për kuzhinë , Dibër

Divana

500 LEK

12 Mar 20:33 Mobilje për kuzhinë , Dibër

Divana

600 LEK

13 Dhj 19:36 Mobilje salloni , Dibër

Komplet kolltuqe

50 000 LEK

09 Nën 20:18 Tryeza dhe Karrige , Dibër

Okazion

9 000 LEK

20 Pri 19:04 Mobilje për kuzhinë , Dibër

minibar

300 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione