Blej Dyer, Dritare, dhe pajisje Ndriquese | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Dyer/porta, dritare dhe pajisje për ndriçim të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për porta druri, porta të blinduara, dyer të dhomave, dyer të brendshme, derë e jashtme, llampadare dhe shumëçka tjetër. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë.

03 Pri 15:39 ,

Ndricues

7 500 LEK

21 Mar 21:09 ,

Dritare

12 000 LEK

04 Shk 17:33 ,

Shiten

8 000 LEK

MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të dyerve, dritarëve, dhe pajisjeve të ndryshme për ndriçim. Blej ato që të duhen në mesin e shumë njoftimeve për dyer, porta, dritare, drita të ndryshme në shitje.

Dyer, Dritare, dhe pajisje Ndriqimi në shitje

Nëse dëshironi ta renovoni shtëpinë tuaj dhe të vendosni dyer e dritare të reja, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për porta druri, porta automatike, porta hekuri të jashtme, dyer hekuri, dyer të brendshme, dyer të brendshme xhami, dyer për shtëpi, dyer druri të brendshme, dyer të hyrjes, dyer të jashtme, dyer dhe dritare të përdorura, dyer të blinduara, dyer për dhoma, dritare alumini, dritare të përdorura, dritare duralumini të përdorura, llampadar, abazhure, ndriques, dhe shumëçka tjetër në këtë kategori. Gjej ato që të duhen me çmimet mëtë arsyeshme.

 

Shit Dyer, Dritare dhe pajisje ndriqimi në MerrJep.al

Nëse posedoni dyer, dritare, apo pajisje të ndryshme ndriqimi të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve dhe gjej blerësit e interesuar në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.
Në fillim