Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:32 Qilimë dhe Perde , Berat

tapet persian i ri

200 EUR

05 Qer 19:50 Tryeza dhe Karrige , Berat

Karrige gaming te ndryshme

130 EUR

04 Qer 09:40 Të tjera , Berat

Makine qepse

450 EUR

30 Maj 22:00 Mobilje salloni , Berat

Okazion

3 500 EUR

23 Maj 21:54 Mobilje salloni , Berat

Set Kolltukësh prej Lëkure

390 EUR

18 Maj 09:15 Mobilje për dhoma gjumi , Berat

Shitje

10 000 LEK

15 Maj 01:27 Mobilje salloni , Berat

OKAZION. 0692453388

350 LEK

18 Mar 17:43 Të tjera , Berat

Tende Pergola me telekomand

5 000 LEK

18 Mar 12:58 Mobilje për dhoma gjumi , Berat

shitet

20 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Mar 12:55 Rafte të ndryshme , Berat

OMSA oferte

100 LEK

11 Mar 12:33 Mobilje për kuzhinë , Berat

Frigorifer

1 LEK

16 Shk 15:48 Mobilje për dhoma gjumi , Berat

Mobilje te dhomes se Gjumit

30 000 LEK

30 Jan 21:51 Mobilje salloni , Berat

Shiten pajisje parukerie

100 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Jan 10:23 Tryeza dhe Karrige , Berat

Mobilje

1 LEK

04 Dhj 12:22 Mobilje salloni , Berat

Shiten

30 000 LEK

27 Nën 20:05 Të tjera , Berat

Blej

04 Nën 22:37 Të tjera , Berat

Shitet makine qepse

8 000 LEK

22 Tet 13:44 Mobilje për kuzhinë , Berat

Test

07 Sht 23:29 Të tjera , Berat

Shiten.

450 LEK

30 Gush 14:15 Mobilje salloni , Berat

Shitet minibar

31 Korr 15:26 Rafte të ndryshme , Berat

Mobilje per dyqan

750 EUR

30 Korr 16:42 Mobilje salloni , Berat

Divane

26 Korr 08:19 Mobilje për dhoma gjumi , Berat

Mobilje

900 EUR Çmimi me zbritje

14 Korr 13:44 Mobilje salloni , Berat

Kolltuqe salloni

20 000 LEK

04 Maj 01:05 Rafte të ndryshme , Berat

Rafte Farmaci

300 000 LEK

14 Pri 15:37 Mobilje salloni , Berat

Divane OKAZOINE

26 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Mar 22:07 Mobilje për dhoma gjumi , Berat

2 Krevate Tek

25 000 LEK

14 Mar 13:27 Mobilje salloni , Berat

new account

06 Mar 20:36 Rafte të ndryshme , Berat

Korniza per perde

14 EUR

12 Shk 15:52 Të tjera , Berat

Ngrohese Lokali

300 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione