Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Materiale për ndërtim Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Materiale për ndërtim,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Materiale për ndërtim | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:16 Materiale për ndërtim , Tiranë

Shes kende kartoni

2 EUR

Dje 21:38 Materiale për ndërtim , Tiranë

Betoforma , materjale ndertimi

20 EUR

Dje 09:42 Materiale për ndërtim , Tiranë

Rrubinet se bashku me valixhe expozimi

8 000 LEK Çmimi me zbritje

29 Nën 18:17 Materiale për ndërtim , Tiranë

Gjenerator 110 kw

29 Nën 18:13 Materiale për ndërtim , Tiranë

Gjenerator 300 kw

26 Nën 22:10 Materiale për ndërtim , Tiranë

Shiten kallupe te ndryshme.

26 Nën 17:01 Materiale për ndërtim , Tiranë

Grup puntoresh

1 EUR

25 Nën 11:13 Materiale për ndërtim , Tiranë

tabela reklamash

50 EUR

22 Nën 14:25 Materiale për ndërtim , Tiranë

Paleta druri

7 EUR

21 Nën 20:58 Materiale për ndërtim , Tiranë

SHITEN PUNTELA

18 Nën 22:02 Materiale për ndërtim , Tiranë

Sillos

10 000 EUR

18 Nën 21:19 Materiale për ndërtim , Tiranë

impiant gurthyes mobil

90 000 EUR

18 Nën 17:18 Materiale për ndërtim , Tiranë

Shiten skele suvatimi

13 EUR

14 Nën 20:58 Materiale për ndërtim , Tiranë

Materiale per sere

2 500 LEK

13 Nën 13:04 Dyqani Materiale për ndërtim , Tiranë

Rregullator

14 500 LEK

Shitësit të Besuar
13 Nën 13:03 Dyqani Materiale për ndërtim , Tiranë

Rregullator

100 EUR

Shitësit të Besuar
13 Nën 13:01 Dyqani Materiale për ndërtim , Tiranë

Rregullator

8 500 LEK

Shitësit të Besuar
13 Nën 12:59 Dyqani Materiale për ndërtim , Tiranë

Rregullator

2 500 LEK

Shitësit të Besuar
13 Nën 12:58 Dyqani Materiale për ndërtim , Tiranë

Rregullator

4 500 LEK

Shitësit të Besuar
13 Nën 11:49 Dyqani Materiale për ndërtim , Tiranë

Rregullator PWM

6 000 LEK

Shitësit të Besuar
13 Nën 11:47 Dyqani Materiale për ndërtim , Tiranë

Rregullator

2 500 LEK

Shitësit të Besuar
13 Nën 11:46 Dyqani Materiale për ndërtim , Tiranë

Inverter Victron

149 000 LEK

Shitësit të Besuar
13 Nën 10:44 Dyqani Materiale për ndërtim , Tiranë

Bateri solare

25 000 LEK

Shitësit të Besuar
13 Nën 10:31 Dyqani Materiale për ndërtim , Tiranë

Panel Fotovoltaik

11 000 LEK

Shitësit të Besuar
13 Nën 09:38 Dyqani Materiale për ndërtim , Tiranë

Panel Fotovoltaik

13 000 LEK

Shitësit të Besuar
11 Nën 20:41 Materiale për ndërtim , Tiranë

SHITEN SKELE

18 EUR

08 Nën 16:33 Materiale për ndërtim , Tiranë

shiten skela

1 LEK

07 Nën 12:24 Materiale për ndërtim , Tiranë

Kopresor

150 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Materiale për ndërtim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Materiale për ndërtim | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione