Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Materiale Ndërtimi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Mjete dhe materiale të ndryshme ndërtimi në shitje. Gjej ato që të duhen në mesin e njoftimeve për materiale për banjo sanitare, prerëse pllakash, porta hekuri, cisterna, makineri hekuri, kangjella ballkoni, grile alumini dhe shumëçka tjetër në shitje. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet me çmime më të arsyeshme.Sot 09:01 Materiale për ndërtim , Tiranë

Shitet Makineri Guri

600 LEK

02 Qer 18:09 Materiale për ndërtim , Durrës

Gure Ratifike

900 EUR Çmimi me zbritje

02 Qer 15:38 Materiale për ndërtim , Tiranë

Matrapik

216 EUR

02 Qer 15:38 Materiale për ndërtim , Tiranë

Trapan Matrapik

130 EUR

01 Qer 17:31 Materiale për ndërtim , Elbasan

Kontinier

2 500 EUR

31 Maj 20:17 Materiale për ndërtim , Tiranë

Sharr hekuri

800 EUR

31 Maj 11:59 Materiale për ndërtim , Tiranë

Gjenerator 110 kw

31 Maj 11:59 Materiale për ndërtim , Tiranë

Gjenerator 300 kw


Gjej materiale ndërtimi nga më të ndryshmet të reja dhe të përdorura në shitje në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al. Blej ato që të duhen me çmimet më të volitshme.


Mijëra njoftime për Materiale ndërtimi në shitje


Gjej gjithçka që të duhet për ndërtim në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për porta hekuri, makineri hekuri, kangjella ballkoni, grile alumini, rafte metalike, tjegulla, pompe spërkatëse, freze toke, gjenerator, stabilizator, depozita plastike, betoniere, armatur betoni, kavo çeliku, depozite uji, tuba hekuri, dhe shumë të tjera në shitje. Gjej ato që të duhen në MerrJep.al.


Shit materiale ndërtimi në MerrJep.al


Posedoni materiale ndërtimi të ndryshme të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione