Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Materiale për ndërtim Në shitje (Shitet, Shes) në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Materiale për ndërtim,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Materiale për ndërtim | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Sht 12:06 Materiale për ndërtim , Elbasan

Makineri suvatimi

4 950 EUR Çmimi me zbritje

16 Sht 12:05 Materiale për ndërtim , Elbasan

Tuba Celiku

100 LEK

15 Sht 14:48 Materiale për ndërtim , Elbasan

Tulla te plota

15 Sht 11:24 Materiale për ndërtim , Elbasan

Motorr per hapjen e deres garazhit

150 EUR Çmimi me zbritje

13 Sht 11:49 Materiale për ndërtim , Elbasan

Tjegulla

31 Gush 17:33 Materiale për ndërtim , Elbasan

SHITET: Tulla e Blendi Fevziut

10 000 000 EUR

15 Gush 19:47 Materiale për ndërtim , Elbasan

Tjegulla 33x42 cm

55 LEK Çmimi me zbritje

28 Qer 09:46 Materiale për ndërtim , Elbasan

Krevat Ortopedik

7 LEK

26 Pri 22:38 Materiale për ndërtim , Elbasan

shiten

30 EUR

18 Pri 17:56 Materiale për ndërtim , Elbasan

Prerse pllakash borman 160 cm

450 EUR

25 Mar 21:47 Materiale për ndërtim , Elbasan

Magazine / Konstruksione metalike

35 000 EUR

02 Mar 12:34 Materiale për ndërtim , Elbasan

Der dritaret alumini

15 000 LEK

16 Shk 17:23 Materiale për ndërtim , Elbasan

Tripan me bateri

5 000 LEK

27 Jan 21:32 Materiale për ndërtim , Elbasan

Pirungrites��

4 LEK

22 Dhj 23:32 Materiale për ndërtim , Elbasan

OKAZION!!! Kallupe dekoracioni per allci

2 000 EUR

22 Dhj 11:43 Materiale për ndërtim , Elbasan

Tulla xhami

200 LEK

18 Gush 19:28 Materiale për ndërtim , Elbasan

Aaa

500 EUR

21 Korr 16:51 Materiale për ndërtim , Elbasan

Shiten puntela

8 EUR

17 Pri 23:27 Materiale për ndërtim , Elbasan

Puntela

8 EUR

17 Pri 23:27 Materiale për ndërtim , Elbasan

Shitet fibrator

350 EUR

08 Pri 13:19 Materiale për ndërtim , Elbasan

Shiten gurë.

40 LEK

11 Shk 16:42 Materiale për ndërtim , Elbasan

Qepen

22 Pri 20:29 Materiale për ndërtim , Elbasan

Der hekuri

21 999 LEK

19 Pri 22:47 Materiale për ndërtim , Elbasan

Sepe

5 LEK

16 Pri 14:03 Materiale për ndërtim , Elbasan

Fshese Industriale KARCHER

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Materiale për ndërtim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Materiale për ndërtim | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione