Lezhë | Shtëpi dhe familje | Materiale për ndërtim

17 Tet 15:18 ,

Eskavator

12 000 EUR

27 Shk 09:50 ,

Vingj

800 EUR

27 Shk 09:38 ,

Betonjere

500 EURNë fillim