Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Materiale për ndërtim Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Materiale për ndërtim,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Materiale për ndërtim | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:52 Materiale për ndërtim , Durrës

Tjegulla

30 LEK Çmimi me zbritje

Dje 09:05 Materiale për ndërtim , Durrës

Tende per lokale

50 000 LEK

21 Sht 09:54 Materiale për ndërtim , Durrës

TRAPONO

5 000 LEK

17 Sht 14:25 Materiale për ndërtim , Durrës

Gure Ratifike

900 EUR Çmimi me zbritje

12 Sht 02:57 Materiale për ndërtim , Durrës

Tjegulla

40 LEK

31 Gush 14:14 Materiale për ndërtim , Durrës

Matrapik

450 EUR

26 Gush 13:57 Materiale për ndërtim , Durrës

Okazion .Qepena garazhi.

280 LEK

26 Gush 13:56 Materiale për ndërtim , Durrës

Port xhami

280 LEK

07 Gush 15:10 Materiale për ndërtim , Durrës

Tende dielli

55 000 LEK

06 Gush 19:18 Materiale për ndërtim , Durrës

Betoforma peri

20 EUR

04 Gush 12:55 Materiale për ndërtim , Durrës

PERI BETOFORMA

1 LEK

03 Gush 14:39 Materiale për ndërtim , Durrës

Materiale ndertimi te perdorura

1 LEK

31 Korr 21:08 Materiale për ndërtim , Durrës

Shitet Troko

2 LEK

17 Korr 08:31 Materiale për ndërtim , Durrës

sharr

900 LEK

28 Qer 18:37 Materiale për ndërtim , Durrës

Betoforma PERI

1 LEK

24 Qer 19:12 Materiale për ndërtim , Durrës

Punto hekuri

100 LEK

22 Maj 15:46 Materiale për ndërtim , Durrës

Shiten pllaka

1 200 LEK

14 Maj 15:13 Materiale për ndërtim , Durrës

Tjegulla

30 Pri 23:42 Materiale për ndërtim , Durrës

Betaforma peri

1 LEK

28 Pri 17:18 Materiale për ndërtim , Durrës

Okazion

18 EUR

16 Pri 13:23 Materiale për ndërtim , Durrës

Betoforma skela vida

20 EUR

22 Mar 19:33 Materiale për ndërtim , Durrës

Shitet Dere e Blinduar

60 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Mar 14:53 Materiale për ndërtim , Durrës

Betoforma skela vida

14 EUR

10 Mar 01:39 Materiale për ndërtim , Durrës

Betoforma OKAZION

18 EUR

24 Shk 11:56 Materiale për ndërtim , Durrës

Betoforma binar vida skela armature

22 EUR

05 Shk 17:34 Materiale për ndërtim , Durrës

Shkalle

120 EUR

17 Jan 13:19 Materiale për ndërtim , Durrës

Dritaret

80 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Materiale për ndërtim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Materiale për ndërtim | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione