Blej Makina dhe Vegla të ndryshme në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Gjej makina dhe vegla të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për motorrsharrë, kompresor ajri, saldatriçeve, vidiator, fresibel, trapane, set çelësash, çekiq, makineri për përpunimin e drurit dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet.

02 Gush 09:45 ,

Okazion

16 000 LEK Çmimi me zbritje

02 Gush 09:45 ,

Pompa

19 000 LEK

02 Gush 09:44 ,

Krik

58 500 LEK Çmimi me zbritje

02 Gush 09:39 ,

Dewalt okazion

10 000 LEK

01 Gush 21:56 ,

Motorrsharre

350 EUR

01 Gush 09:17 ,

Vegla

1 EUR

01 Gush 09:15 ,

kasaforte

900 EUR

01 Gush 09:15 ,

Torno

850 EUR

31 Korr 12:51 ,

Makina qepese

170 LEK Çmimi me zbritje

Jeni duke kërkuar për makina dhe vegla të ndryshme? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej gjithçka që ju duhet në mesin e shumë njoftimeve për pajisje dhe vegla nga më të ndryshmet në shitje.

Mijëra njoftime për makina dhe vegla në shitje

MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të makinave dhe veglave që mund të ju duhen për shtëpinë tuaj. Shiko njoftimet për fresibel, gur fresibel, saldatriçe, kompresor ajri, makineri druri, sharre, motorsharre Stihl, shkallë almini, saldatriçe, vidiator, trapane, mikser, pompa për ngjyrosje, sharra alumini, pompa lavazhi, gjenerator, sharre me disk, motorsharrë dhe shumë të tjera në shitje. Gjej makina dhe vegla nga markat më të njohura si Stihl,  Einfel, makita, Bosch, DeWalt dhe shumë të tjera.

 

Shit Makina dhe Vegla në MerrJep.al

Nëse posedoni makina dhe vegla të ndryshme të reja apo të përdorura që mund ti duhen dikujt, MerrJep.al është platforma e duhur për ti shitur ato. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e veglave që dëshironi ti shisni.


Në fillim