Blej Makina dhe Vegla të ndryshme në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Gjej makina dhe vegla të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për motorrsharrë, kompresor ajri, saldatriçeve, vidiator, fresibel, trapane, set çelësash, çekiq, makineri për përpunimin e drurit dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet.

07 Tet 08:59 ,

Gjenerator

350 EUR

05 Tet 08:23 ,

Pompe lavazhi

600 EUR

04 Tet 13:10 ,

Gjenerator

400 EUR

02 Tet 13:53 ,

tattoo kit

200 EUR

28 Sht 17:44 ,

As

350 EUR

26 Sht 17:34 ,

Makineri

1 200 EUR

26 Sht 17:26 ,

Makineri

1 200 EUR

21 Sht 13:16 ,

Shitet

1 500 EUR

17 Sht 13:33 ,

Mmakine qepese

35 000 LEK

17 Sht 13:17 ,

Shitet makine qepese

35 000 LEK

Jeni duke kërkuar për makina dhe vegla të ndryshme? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej gjithçka që ju duhet në mesin e shumë njoftimeve për pajisje dhe vegla nga më të ndryshmet në shitje.

Mijëra njoftime për makina dhe vegla në shitje

MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të makinave dhe veglave që mund të ju duhen për shtëpinë tuaj. Shiko njoftimet për fresibel, gur fresibel, saldatriçe, kompresor ajri, makineri druri, sharre, motorsharre Stihl, shkallë almini, saldatriçe, vidiator, trapane, mikser, pompa për ngjyrosje, sharra alumini, pompa lavazhi, gjenerator, sharre me disk, motorsharrë dhe shumë të tjera në shitje. Gjej makina dhe vegla nga markat më të njohura si Stihl,  Einfel, makita, Bosch, DeWalt dhe shumë të tjera.

 

Shit Makina dhe Vegla në MerrJep.al

Nëse posedoni makina dhe vegla të ndryshme të reja apo të përdorura që mund ti duhen dikujt, MerrJep.al është platforma e duhur për ti shitur ato. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e veglave që dëshironi ti shisni.


Në fillim