Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Vegla Në shitje (Shitet, Shes) në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Vegla,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina dhe Vegla | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 17:42 Makina dhe Vegla , Kukës

Makineri per Mobileri Sharra Bordatrice

1 EUR

26 Maj 16:45 Makina dhe Vegla , Kukës

Makineri per prodhim e rrullneve

4 000 EUR

23 Maj 13:55 Makina dhe Vegla , Kukës

MAKINA PER AKULL 250 KG KAPACITETI

6 000 EUR

23 Maj 13:43 Makina dhe Vegla , Kukës

MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION

5 000 EUR

23 Maj 13:43 Makina dhe Vegla , Kukës

Makina per prerjen e metalit

23 Maj 13:37 Makina dhe Vegla , Kukës

PESHORJA PRE 500 KG DERI 50 TON

23 Maj 11:59 Makina dhe Vegla , Kukës

Makina per dyer dritare per pvc seti 5 Makina

9 500 EUR

23 Maj 11:59 Makina dhe Vegla , Kukës

MAKINA PER PELET USHQIM GRUN KOLLOMOQ

2 900 EUR

18 Maj 08:14 Makina dhe Vegla , Kukës

Sharr Gonjaster

5 400 EUR

15 Maj 18:13 Makina dhe Vegla , Kukës

Makineri Gonjaster

55 EUR

09 Maj 22:53 Makina dhe Vegla , Kukës

Makineri Bordatrice Abs

5 000 EUR

25 Pri 00:48 Makina dhe Vegla , Kukës

Metal

550 EUR

21 Pri 18:18 Makina dhe Vegla , Kukës

Sita zhavori

20 Pri 09:14 Makina dhe Vegla , Kukës

Sharr per Mobileri Gonjaster

6 EUR Çmimi me zbritje

17 Pri 17:08 Makina dhe Vegla , Kukës

Abs Bordatrice me parafreza MIZRAK

1 EUR

15 Pri 17:38 Makina dhe Vegla , Kukës

Bordatrice me parafreza Model 2023

11 500 EUR

10 Pri 17:24 Makina dhe Vegla , Kukës

Sharr Gonjaster

58 EUR

03 Pri 19:57 Makina dhe Vegla , Kukës

Hilti zig zag sharre

320 EUR

03 Pri 19:54 Makina dhe Vegla , Kukës

HILTI TE 6-36

410 EUR

20 Mar 16:38 Makina dhe Vegla , Kukës

Aspirator 2000m3

460 EUR Çmimi me zbritje

14 Mar 22:53 Makina dhe Vegla , Kukës

Bordatrice Biesse akron 440

12 Mar 18:10 Makina dhe Vegla , Kukës

Makin per shtyp te gotave plastike

10 000 EUR

12 Mar 12:45 Makina dhe Vegla , Kukës

Bordatrice. SCM

3 600 EUR

11 Mar 17:25 Makina dhe Vegla , Kukës

Makineri Bordatrice Holzher

4 500 EUR

10 Mar 01:41 Makina dhe Vegla , Kukës

makineri

2 222 EUR

24 Shk 14:39 Makina dhe Vegla , Kukës

Sharr Gonjaster

43 EUR

23 Shk 21:59 Makina dhe Vegla , Kukës

Shitet motorri elektrik

10 Shk 21:03 Makina dhe Vegla , Kukës

Makineri Bordatrice

6 500 EUR

04 Shk 21:04 Makina dhe Vegla , Kukës

Abs Bordatrice

5 900 EUR

01 Shk 08:42 Makina dhe Vegla , Kukës

CAZAN INOX

31 Jan 18:47 Makina dhe Vegla , Kukës

makina pastrimi

7 800 EUR

30 Jan 14:11 Makina dhe Vegla , Kukës

Bordatrice Biesse akron 440

27 Jan 15:13 Makina dhe Vegla , Kukës

Makina per kepuce

17 Jan 22:01 Makina dhe Vegla , Kukës

Shitet mjete vegat e ardhura nga jasht

1 EUR

11 Jan 19:03 Makina dhe Vegla , Kukës

Bordatrice Mizrak

3 600 EUR

04 Jan 15:23 Makina dhe Vegla , Kukës

Maqina per Dyer e Dritare pvc

3 200 EUR

02 Jan 16:48 Makina dhe Vegla , Kukës

Makin per Mobileri Gonjaster Sharr

4 200 EUR

01 Jan 10:51 Makina dhe Vegla , Kukës

Prodhojm forma per te gjitha llojet e makinave

07 Dhj 12:59 Makina dhe Vegla , Kukës

Sharr Gonjaster

4 600 EUR

28 Nën 10:59 Makina dhe Vegla , Kukës

Makineri per leter toaleti

28 Nën 10:18 Makina dhe Vegla , Kukës

Bordatrice , brandt kdf 430c Homag group

19 Nën 11:41 Makina dhe Vegla , Kukës

Bordatrice Mizrak Model 2020

3 600 EUR

16 Nën 20:45 Makina dhe Vegla , Kukës

mulli bloje dhe shkoklon kollomiq

220 EUR

19 Sht 13:43 Makina dhe Vegla , Kukës

Kompresor 500L

1 400 EUR

19 Sht 12:49 Makina dhe Vegla , Kukës

Abs Bordatrice

63 EUR

19 Sht 12:49 Makina dhe Vegla , Kukës

Gonjaster Sharr

3 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Vegla në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina dhe Vegla | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione