Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Vegla Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Vegla,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Vegla | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 17:21 Makina dhe Vegla , Korçë

Matravidhe per krijim filetosh

30 000 LEK

20 Mar 16:53 Makina dhe Vegla , Korçë

Shitet plug

200 EUR

20 Mar 12:03 Makina dhe Vegla , Korçë

Vegla zdruktarie

11 111 111 EUR

16 Mar 11:02 Makina dhe Vegla , Korçë

Vegla zdruktarie

111 111 EUR

02 Mar 19:42 Makina dhe Vegla , Korçë

Shitet

14 Shk 11:29 Makina dhe Vegla , Korçë

Shitet

1 LEK

17 Jan 21:46 Makina dhe Vegla , Korçë

Makina qepse

1 000 EUR

10 Jan 14:02 Makina dhe Vegla , Korçë

Komoresor ajri

16 000 LEK

22 Dhj 19:52 Makina dhe Vegla , Korçë

Pompe Lavazhi dhe Fshese profesionale

1 100 EUR

08 Dhj 22:23 Makina dhe Vegla , Korçë

Makineri dhe vegla mobilerie

1 EUR

08 Dhj 22:17 Makina dhe Vegla , Korçë

Pompa Karburanti okazion

1 500 EUR

07 Dhj 20:15 Makina dhe Vegla , Korçë

Poltron dentar

500 EUR

13 Nën 20:42 Makina dhe Vegla , Korçë

Kompesor

10 Nën 16:05 Makina dhe Vegla , Korçë

Kanellë Oksigjeni

30 EUR

10 Nën 09:41 Makina dhe Vegla , Korçë

Shitet

300 EUR

14 Tet 09:31 Makina dhe Vegla , Korçë

Shitet !

550 EUR

12 Tet 20:33 Makina dhe Vegla , Korçë

Plug

600 LEK

12 Tet 07:06 Makina dhe Vegla , Korçë

Shitet torno

1 000 EUR

11 Tet 22:38 Makina dhe Vegla , Korçë

Limorke

500 LEK

30 Sht 18:49 Makina dhe Vegla , Korçë

Pompa Karburanti okazion

1 500 EUR

14 Sht 09:23 Makina dhe Vegla , Korçë

larje tapetesh

18 000 EUR

10 Sht 23:18 Makina dhe Vegla , Korçë

Patograf freza tafi

1 111 EUR

30 Gush 08:52 Makina dhe Vegla , Korçë

KARROCE INVALIDI

150 EUR

27 Gush 22:08 Makina dhe Vegla , Korçë

Patograf

111 EUR

12 Gush 19:57 Makina dhe Vegla , Korçë

Vegla pune

25 000 LEK

10 Gush 18:52 Makina dhe Vegla , Korçë

Vegla pune

15 000 LEK

10 Gush 18:46 Makina dhe Vegla , Korçë

Vegla pune

25 000 LEK

24 Korr 19:09 Makina dhe Vegla , Korçë

SHITET COMPRESOR KAISER

10 000 LEK

20 Korr 20:29 Makina dhe Vegla , Korçë

MAKINERI PVC DHE ALUMINI

4 000 EUR

20 Korr 20:29 Makina dhe Vegla , Korçë

MAKINERI PVC DHE ALUMINI

4 000 EUR Çmimi me zbritje

23 Qer 17:05 Makina dhe Vegla , Korçë

Shitet kalander

300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Vegla në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Vegla | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione