Dibër | Shtëpi dhe familje | Makina dhe Vegla

29 Shk 12:47 ,

makine akullore

1 250 EUR

24 Korr 19:39 ,

Saldatrice

110 LEK Çmimi me zbritje

11 Shk 15:17 ,

makin per qepje

500 EUR

20 Korr 14:39 ,

ekspres

300 EURNë fillim