Tiranë , 4815
Durrës , 1681
Shkodër , 1114
Vlorë , 683
Elbasan , 562
Fier , 432
Korçë , 422
Pogradec , 218
Berat , 197
Shfaqni të gjitha

Sot 11:27 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT ME QIRA 3+1 PERBALL GJIMNAZIT PETRONINI

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 11:26 Shtëpi , Durrës

Okazion shtepi 3 katshe

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:14 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT PER QIRA DUPLEX 2+1

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:12 Shtëpi , Lushnjë

Shes shtepi private.

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 11:08 Shtëpi , Vlorë

Shtepi per pushues, lungomare Vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 10:23 Shtëpi , Tiranë

2+1 te kopeshti zologjik

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:16 Shtëpi , Lushnjë

Shtepi ne Lushnje

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 10:14 Shtëpi , Durrës

Okazion shtepi private 2 kat tek muzeumi 38 miljon

3 800 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Sot 10:14 Shtëpi , Durrës

Shtepi dhe toke ne autostrade

110 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 110
Sot 10:11 Shtëpi , Pogradec

SHTEPI PUSHIMI POGRADEC

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 10:06 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private Kodra epriftit

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 20
Sot 10:04 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private Kodra e Priftit

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 09:55 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE DURRES!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:50 Shtëpi , Tiranë

Apartament te Fresku

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:48 Shtëpi , Durrës

SUPER OKAZION SHITET SHTEPIA 4+1 MAMINAS DURRES

43 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 09:47 Shtëpi , Tiranë

Apt.me qera,Rr.Kavajes "Zonja e Keshillit te Mire"

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 09:44 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera per plazh

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 09:27 Shtëpi , Durrës

Okazion.. Shtepi private me çertifikat pronsie

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 09:21 Shtëpi , Fier

ME QERA E MOBILUAR 1+1 ne Fier 18000 lek

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:15 Shtëpi , Berat

Shitet Shtepi 3-kateshe.

250 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 09:09 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Apartament 1+1 5 Maj

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:53 Shtëpi , Tiranë

Shitet

163 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:42 Shtëpi , Fier

shitet shtepia 1+1 e mobiluar

40 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 08:41 Shtëpi , Tiranë

Okazion

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 08:31 Shtëpi , Tiranë

Tirane. shitet shtepi dhe truall.

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 07:58 Shtëpi , Tiranë

shitet me hipotekë

120 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 07:35 Shtëpi , Tiranë

Okazion shtepi private tirane

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 07:25 Shtëpi , Fier

Shitet apartament 1+1 FIER

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 07:25 Shtëpi , Fier

Apartament 2+1 FIER

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:20 Shtëpi , Fier

super okazion shtepia 2kate+2kuzhina 2500M2

85 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 7
Sot 06:50 Shtëpi , Durrës

Okazion...Durres lgj 14..

185 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 06:39 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private+400 m2 toke+80 m2 dyqane,

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Në fillim