Vespa | Shkodër

Automjete , 68

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vespa,kategori,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vespa Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Sht 12:25 ,

Vespa

800 EUR

12 Shk 09:09 ,

vespa

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
21 Qer 13:46 ,

Vespa Cosa 200cc

1 500 EUR

Viti: 1993
21 Qer 13:38 ,

Vespa PK 50XL

1 000 EUR

Viti: 1985
12 Jan 20:48 ,

Shitet ose nderrohet

Viti: Më të vjetër se 80-tat
13 Sht 09:46 ,

vespa pk

50 000 LEK

Viti: 1994
17 Korr 12:28 ,

SHITET VESPA

1 700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
13 Korr 13:10 ,

Vespa

1 400 EUR

Viti: 1985
27 Qer 03:14 ,

Shitet vespa px 150

60 000 LEK

Viti: 1982
26 Maj 16:13 ,

Shitet vespa ne gjendje te mir pune

350 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
26 Maj 15:57 ,

Shitet vespa ne gjendje te mir pune

350 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
18 Jan 18:28 ,

Vespa

500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
25 Nën 13:10 ,

Vespa cosa 200 px

500 EUR

Viti: 1990
23 Nën 15:35 ,

Vespa 79cc

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Gush 17:37 ,

Urgjent

500 EUR

Viti: 1985
04 Korr 20:31 ,

Vespa px 50

30 000 LEK

Viti: 1985
30 Qer 11:08 ,

Vespa 50 cc

300 EUR

Viti: 1996
11 Pri 21:01 ,

Piaggio beverly

85 000 LEK

Viti: 2007
06 Pri 16:10 ,

Vespa 50 Cc

306 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
13 Mar 14:51 ,

Vespa pk50s

400 EUR

Viti: 1983
18 Dhj 15:29 ,

vespa px150 senza frecce

650 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
16 Sht 14:41 ,

Vespa 50special

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Sht 17:55 ,

Vespa 150

Viti: Më të vjetër se 80-tat
20 Gush 20:40 ,

Vespa 50special

650 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
09 Gush 10:11 ,

Vespa PX200

130 000 LEK

Viti: 1982
25 Korr 20:46 ,

Vespa 50 special

800 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Korr 17:06 ,

Vespa pk military

800 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
06 Qer 21:47 ,

Vespa

1 000 EUR

Viti: 1982

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vespa | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione