Makine | Shkodër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine,kategori,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makine Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:13 ,

Bmw serie 5 525d automat - 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:36 Dyqani ,

Bmw 320

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:37 ,

Shitet Opel Vivaro në gjendje shumë të mirë

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:40 ,

Alfa Romeo 159 1.9 diesel 150 hp

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 ,

Lan Rover Freelander Shitet/Nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:55 ,

Mercedes Benz EVO 220

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:31 ,

Automatic 1.9 diesel me nderrim

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 21:34 ,

��Audi A7, ABT - Supercharged��

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 16:56 ,

Shitet Makine

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 21:06 ,

mercedes benz

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Pri 16:45 ,

shitet fiat punto 1.2 benzin gaz super gjendje

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Pri 16:33 ,

okazion fiat punto 1.2 benzin gaz

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Pri 14:38 ,

Mercedes Benz

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:38 ,

Mercedes Benz

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:30 ,

shitet mercedes benz

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:22 ,

Shitet ML350

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 17:34 ,

Golf 6 2.0 TDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 18:25 ,

Shitet A140

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 00:51 ,

BMW X5 Facelift

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 21:03 ,

Skoda Roomster dizel 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 19:11 ,

SHITET BMW X5 VITI 2011 FULL OPSION

1 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 10:01 ,

Makina BMW X3

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Mar 08:47 ,

Benz Mercedes

2 340 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione