Golf plus | Shkodër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf plus,kategori,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf plus Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:41 ,

GOLF PLUS / 2006 / FULL / AUTOMAT / ����

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 23:20 ,

Shitet/Nderrohet Alfa159 Naftet 1.9

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 20:17 ,

Volkswagen Golf V Plus / Goal Edition / 1.9 TDI / DSG ����

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:26 ,

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Qer 12:22 ,

Golf 5 Plus 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 22:37 ,

Golf 5 Plus 1.9 Nafte Manual 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 09:22 ,

GOLF 6 AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 16:38 ,

Golf 5 Plus

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 18:16 ,

Shitet Golf 5 Plus

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 19:08 ,

Super ford automat okazion

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 12:23 ,

golf plus 1.9 i 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 17:56 ,

Shitet ose nderrohet

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 23:19 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 14:19 ,

Shitet Golf Plus 2.0 viti 2005 Manual

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 21:47 ,

VW GOLF PLUS AUTOMATIKE

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 12:25 ,

Golf Plus 2006 1.9 TDI

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 16:04 ,

OKAZIONNNN !!!!!!!!!! GOLF 5 PLUS 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 18:37 ,

Golf Plus

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 15:59 ,

Okazion Golf Plus Full Option

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 08:35 ,

Shitet Golf V Plus

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 17:18 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 17:26 ,

VW GOLF PLUS AUTOMAT OKAZION!!! ����

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 17:06 ,

VW GOLF PLUS AUTOMAT OKAZION!!! ����

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 21:36 ,

E Class LOOK AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 14:49 ,

Golf V Goal /viti 2006����

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 15:01 ,

VW Golf 5 dizel

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 11:09 ,

VW Golf dizel

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 20:11 ,

Shitet golf 5 plus

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 20:10 ,

Golf plus 2006 Automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 15:48 ,

Shitet Golf 4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 11:20 ,

Shitje

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 13:48 ,

Shitet Golf 5 Plus!

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 14:17 ,

VW Golf plus 1.6

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 12:23 ,

OKAZION GOLF 6

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 12:55 ,

Okasion Golf 6 1.6 naft

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 12:35 ,

Okasion Golf 6

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 14:58 ,

Okasion Golf 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 19:39 ,

Volkswagen Golf PLUS

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 21:04 ,

VW Golf Plus dizel 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 21:47 ,

SHITET VW VOLKSWAGEN GOLF PLUS 1.9 VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 21:47 ,

SHITET VW VOLKSWAGEN GOLF PLUS 1.9 VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 22:24 ,

Kerkoj te ndrroj fenert me fener gti golf5

50 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 11:17 ,

MERCEDES BENZ E 220 VITI 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 22:28 ,

Okazion VW Golf 5 benzin

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf plus | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione