Shkodër | Automjete | Anije dhe skuterë uji | merrjep.al

26 Gush 12:42 Të tjera , Shkodër

Motor uji

330 000 LEK

26 Gush 12:41 Të tjera , Shkodër

Motor uji

400 000 LEK Çmimi me zbritje

Në fillim