Vlorë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:16
Linku:
Dyqani ,

✅Audi A6 3.0 naft S line✅

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 21:20 ,

TOYOTA YARIS 1.4 D4-D /2007/MANUALE ✅ SUPER GJENDJE

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:05 ,

✅OKAZION✅MERCEDES E 350 AUTOMATIK.ME DOGANE

Historiku i makinës

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:48 ,

Shitet ose nderrohet ,OFF ROAD RANGE

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:40 ,

Shitet BMW

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:40 ,

Shitet ose nderrohet me makin gaz benzin

Historiku i makinës

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:40 ,

DODGE 2.0 AUTO LAMAJ

Historiku i makinës

5 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:40 ,

Mercedes Benz C220 nafte 2008

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:40 ,

mercedes c200 AUTO LAMAJ

Historiku i makinës

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:40 ,

TYOTA RAV 4 AUTO LAMAJ

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:40 ,

WV TOURAN 2.O NAFT AUTO LAMAJ

Historiku i makinës

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:28 ,

OPEL CORSA VITI 2008 BENZIN+GAZ AUTO LAMAJ

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:28 ,

Mercedes Benz C204 2.2 naft 2007

Historiku i makinës

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:25 ,

Shitet Apartament 1+1, pranë Lungomare, Vlorë

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 20:20 ,

golf 5 1.9 2004

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

Benz 250

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:39 ,

Shitet Fiat Duoblo Multijet

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:19 ,

POLO 1.6 NAFTE 2009

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 ,

Toyota Corolla Verso 2.2 D4D 6+1 VENDE

Historiku i makinës

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:04 ,

Mersedez benz

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:40 ,

Mercedes E-class 211

Historiku i makinës

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:40 ,

Okazion! Shitet Ford Ka 2019

Historiku i makinës

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:38 ,

shitet okazion super

Historiku i makinës

200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:28 ,

C220

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:28 ,

Audi A4 2006

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 ,

Mercedes-Benz

Historiku i makinës

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:13 ,

Ford Fiesta

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione