Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pogradec

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Gush 20:28
Linku:
,

Audi a4, 40 tdi, 2020, 38000 km

49 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

Dje 23:50 ,

WRANGLER NAFTE 2014 SUPER GJENDJE

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:40 ,

Mercedes Benz C 300 Automatic Look Amg 4 Matic Benzine+Gaz

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:36 ,

❌Mercedes-Benz A-Class 180 cdi *ELEGANCE*❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:36 ,

❌Volkswagen CADDY LIFE 1.9 TDI ���� ❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:18 ,

Shitet Nderrohet Gas-benzine

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:24 ,

Mercedes benz 609

5 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:57 ,

Shitet VW CADDY LIFE TDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:34 ,

CITROEN C5 1.6 NAFTE I SAPOERDHUR

4 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:21 ,

AUTOMAT NË GJËNDJE TË SHKËLQYER1.6 NAFTE VITI 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:18 ,

OKAZION

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:26 ,

sapoerdhur Ml 350 4-matic (2987 cdi) Mundesi nderimi

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:26 ,

Ml 350 4-matic Bluetec full option Mundesi nderimi

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:24 ,

SHITET MERCEDES BENZ C204 AUTOMAT MOTORR 220 NAFTE VITI 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:24 ,

Shitet hyrje 90m2 kati 3 banim afer shetitores

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 16:59 ,

Shitet 220 cdi

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:29 ,

Benz e220 I thjesht manual

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:38 ,

Benz E 220 cdi Avantgarde

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:58 ,

Mercedes-Benz E350 CDI AMG LINE FULL ����M.NDERRIMI

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:52 ,

Shitet Apartament

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:52 ,

Shitet Apartament

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 13:52 ,

Okazion E 220 cdi

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:52 ,

C-Class

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione