Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elbasan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:37 ,

Infiniti FX45 Super Gjendje (Lux Edition)

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:37 ,

�� Nissan Qashqai 2014 ��

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 ,

�� Mini Cooper Sd ��

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:37 ,

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:29 ,

�� Shitet Citroen C1 Automat 1.0 Benzine 2006 ����

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:25 ,

Mercedez Benz C 220 cdi Anandgarde 2007 Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:10 ,

Okazion A180 cdi

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:10 ,

Okazion mecedes c200

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:10 ,

Okazion c240 benzin gas

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:07 ,

Okazion A180 cdi

3 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:07 ,

Okazion A180 cdi

3 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:03 ,

���� Mercedes-Benz C Class 220 Cdi Avantgarde ����

7 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:11 ,

Ford 2012

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:08 ,

Mercedes Benz C Class 2.2 C220 CDI

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:40 ,

SHITET/NDROHET 2011 Audi A6 3.0 TFSI Quattro S line Fabrike

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:42 ,

1.9 nafte.Tel.0676733498.

1 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42 ,

Golf.4,Benzin.gaz.

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:42 ,

Golf.4.Benzin.gaz.

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42 ,

Honda.

999 EUR

Viti: 2000
Dje 23:32 ,

��Shitet Ford Kuga��

10 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:27 ,

BMW X5 2015 3.5d BlackEdition MSport

34 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:14 ,

Infiniti (Nissan luxury edition full options) FX45 V8

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:11 ,

Okazion

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:11 ,

okazion

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:02 ,

FORD MONDEO 1.8 gaz/benzine 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:56 ,

Shitet clk

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:28 ,

Shitet Mercedes w203, Motorr 220 Evo, viti 2004,

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:22 ,

c300 4 matic

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:20 ,

Seat cordoba 1700€ i disk

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:07 Dyqani ,

R.R SPORT 3.0 HSE nafte

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:07 Dyqani ,

VW pasat CC 2.0 T benzin

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:07 Dyqani ,

Jeep Wrangler 3.8 benzin+GAZ

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:07 Dyqani ,

Toyota 1.4 naft

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:07 Dyqani ,

Mercedes Benz C6.3 AMG

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:07 Dyqani ,

BMW 650

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 22:07 Dyqani ,

GLK 220 cdi 4-matî

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:07 Dyqani ,

MB GL 350 blueficenc

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:07 Dyqani ,

Bmw 3.0 i

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione