Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 594770
Elektronika , 110388
Vendbanime , 90483
Të tjera , 36915

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Gush 09:59
Linku:
,

C Class Coupe

7 390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:39
Linku:
,

Okazion !! Benz c-class automat 2900€

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 17:08 ,

Mercedes Benz B klas ,Automat ,Avantgard. Viti 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:08 ,

FIAT DUCATO FRIGORIFER CARRIER ME 2 DHOMA

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:08 ,

MERCEDES E 200 CDI AVANGARD AUTOMAT 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 ,

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2008 NAFT 2.0 ME DOKUMENTA

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:08 ,

FIAT DOBLO FRIGORIFER NGRIRES VITI 2011 NDERROHET

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:08 ,

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES VITI 2011 ME DOGAN NDERROHET

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 ,

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 ,

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI R_LINE MANUAL 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 ,

SHITET NDERROHET S550 VITI 2011 ME DOGAN

100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:08 ,

VW PASSAT 2014 AUTOMAT 2.5 BENZIN ME DOGAN NDERROHET

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:08 ,

HYUNDAI i20 1.4 CRDI NAFT,VITI 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 ,

TOYOTA RAV 4, 4x4,START-STOP,LEKURE,SENSOR,KAMER,

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:08 ,

FIAT BRAVO 1.4 TURBO BENZIN GAZ 2008 FULL OPTIONS

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:08 ,

Shitet ose nderrohet / 0673234353

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 nafte, 4x4, viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:07 ,

VW CADDY BENZIN 2.0 VITI 2007 ME DOGAN NDERROHET

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:07 ,

�� SHITET �� Skoda Roomster 1.4 Diesel * Manuale / 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

�� SHITET �� Vw Touran 1.9 Tdi Diesel * Manuale

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

�� SHITET �� Citroen C5 2.0 Diesel / Kambio Automat Full

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:07 ,

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel Evo / Automat 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

�� SHITET �� C Class 220 Evo Cdi Diesel / Automat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

�� SHITET �� Sprinter 313 Cdi 2.2 Diesel / Manual / 2014

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

VW JETTA AUTOMAT 2.0 BENZIN 2012 ME DOGAN NDERROHET

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:07 ,

�� SHITET �� S Class 350 Long Diesel / Full Option 2013

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:07 ,

�� SHITET �� BMW GT 330d M-Performance Full Option 2014

19 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:06 ,

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 ME TVSH

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:06 ,

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2011 NDERROHET

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:04 ,

AUDI A4 2.0 NAFT ME DOGAN TE PAGUAR..2007..

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:03 ,

AUDI A4 1.9 NAFT SAPO TARGUAR..2007..

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:03 ,

Apartament prej 98m2 te mail robit

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:03 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE STADIUMIT NE DURRES!

57 600 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:03 ,

Apartament prej 128m2 pran stacioni i trenit

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:03 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:03 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KRYQI I KUQ!

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:02 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione