Sarandë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Sarandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:35
Linku:
,

Shitet Polo 1.4 GTI. SUPER FULL

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 10:32 ,

Okazion bmw x5 .......

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:30 ,

Toyota yaris 1.4 naft...Manuale-Naft-Navi ✔️

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:30 ,

->Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj✔️

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:31 ,

Apartament 1+1ne shitje ne sarand okazion

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 00:13 ,

Shitje BMW seria1

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 23:33 ,

Audi Q7 S Line 3.0 TDI

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:25 ,

Audi A3 S Line 2.0 TDI

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 21:19 ,

shtepi private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
10 Maj 21:06 ,

Jeep Compass okazion

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 19:46 ,

Prerese bari

300 EUR

10 Maj 19:42 ,

Motorciklet 100cc

35 000 EUR

Viti: 2006
10 Maj 19:38 ,

Smart, pothuajse i qeskës.

15 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 17:15 ,

For sale

900 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Maj 17:15 ,

Apartament ne shitje Sarande

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
10 Maj 17:09 ,

shitet

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 15:20 ,

Okazia! 535 euro per m2

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
10 Maj 15:20 ,

1+1 ne Sarande per 30000 euro!

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
10 Maj 15:20 ,

Garsoniere ne shitje Sarande

28 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
10 Maj 15:07 ,

1+1=60000€=82m2 kati=3 tualete 2

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Maj 15:02 ,

Audi A6 3.0 naftë Quattro

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 11:51 ,

bmw 730, viti 2001

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 11:30 ,

Apartament me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
10 Maj 09:57 ,

Shitet apartament 2+1, pamje deti

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
10 Maj 08:47 ,

Shes t4 2.5TDI 151 ps 4x4 syrno me.klim

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 00:22 ,

Mercedes benz EVO 320. (Pa taks) OKAZION

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 22:09 ,

Dhoma Plazhi

30 EUR / muaj

09 Maj 21:48 ,

Sprinter

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 21:44 ,

Mercedez Benz C204

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 21:42 ,

OkazionToyota Aygo 1.4 naft viti 2006munsi ndrrimi

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 21:41 ,

Vw Touran1.9 automat 2007 naftmundsi ndërrimi

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 21:40 ,

VW New Beetle Kabrio mundsi ndrimi me më të madhe

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 21:40 ,

Mercedez Benz E211 Evo mundesi ndrimi me makina të vogla

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione