23 Gush 19:00 Shtëpi , Sarandë

Vilë në Sarandë.

180 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Gush 07:46 Shtëpi , Sarandë

Shitet Apartament ne Sarande me pamje nga Deti

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
17 Gush 13:06 Shtëpi , Sarandë

shtepi me qira

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
15 Gush 21:11 Shtëpi , Sarandë

Okazion shitet shtepi private

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
15 Gush 18:51 Shtëpi , Sarandë

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
11 Gush 00:31 Shtëpi , Sarandë

Shtepi per Plazh ne Borsh, Sarande

2 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
03 Gush 12:54 Shtëpi , Sarandë

Apartament 3+1 OKAZION!!!!!!!!!!!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
02 Gush 00:12 Shtëpi , Sarandë

Shtepi

55 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Gush 23:28 Shtëpi , Sarandë

Plazhi pasqyra

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
26 Korr 17:15 Shtëpi , Sarandë

Shtepi ne Athine

480 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Korr 14:50 Shtëpi , Sarandë

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Korr 23:01 Shtëpi , Sarandë

Dhome me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
09 Korr 15:41 Shtëpi , Sarandë

Jepet shtepi pushimi me qera lukove

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
07 Korr 15:15 Shtëpi , Sarandë

SHITET SHPI NE SARANDE

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
07 Korr 15:03 Shtëpi , Sarandë

Shpi per pushime

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
02 Korr 08:16 Shtëpi , Sarandë

Shtepi pushimi

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
29 Qer 21:26 Shtëpi , Sarandë

Apartamente

80 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Qer 23:23 Shtëpi , Sarandë

Okazion Shtepi private ne Sarande

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
11 Qer 18:00 Shtëpi , Sarandë

shitet vile

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
04 Maj 17:21 Shtëpi , Sarandë

Shtepi e mobiluar

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
30 Pri 09:30 Shtëpi , Sarandë

Jepen me qera dhoma plazhi

30 EUR / javor

Numri i dhomave: 2
26 Pri 20:41 Shtëpi , Sarandë

Dhoma plazhi

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Pri 09:33 Shtëpi , Sarandë

SHTEPI NE SHITJE

60 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
09 Pri 11:36 Shtëpi , Sarandë

Shitet okazikon!!!

Numri i dhomave: 3
08 Pri 16:28 Shtëpi , Sarandë

Shitet

Numri i dhomave: 3
21 Shk 11:29 Shtëpi , Sarandë

Me hipoteke

300 000 EUR

Numri i dhomave: 6
14 Shk 14:42 Shtëpi , Sarandë

Shitet shtepi

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Shk 23:02 Shtëpi , Sarandë

SHITET APARTAMENT BREGDET

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Shk 12:53 Shtëpi , Sarandë

Shitet Shtepi 2-kateshe dhe truall ndertimi

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
21 Jan 13:04 Shtëpi , Sarandë

Toke-magazine

8 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
12 Jan 18:08 Shtëpi , Sarandë

Shtepi private ne Sarande

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Dhj 19:31 Shtëpi , Sarandë

Shitet shtepi private 110 m2 dhe 250 m2 truall

79 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
22 Nën 12:40 Shtëpi , Sarandë

Shes objekt 2 kate

200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Në fillim