Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

x6 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe x6,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj x6 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:21
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:48
Linku:
Dyqani ,

BMW X6

1 700 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:55 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:55 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:55 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:51 ,

Makina Me Qera ( Rental Car) X6 , X5 , M5 , M6 , CLS

55 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:51 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:49 ,

Mercedes EVO 300Benzine/Gaz

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 ,

audi a6 quattro 2010 full options

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 ,

vw caddy maxi 2013 2.0 tdi automat

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 ,

Okazionnn MERCEDES-BENZ C200CDI SAPO ARDHUR

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 ,

VW GOLF 6+ 1.6TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 ,

VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT 7 VENDESH

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 ,

VW GOLF 5+ 1.9 AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

AUDI Q7 2008 sapo ardhur nga ZVICRA ��������

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 ,

Hyudai Getz 1.5CRDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 ,

C180 CDI 2012 sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 ,

TOYOTA RAV-4 2.2 NAFT 2009 AUTOMATIKE FULL OPTION����

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 ,

CLC 220 NAFT SPORT EDITION 2009 AUTOMATIKE PANORAM����

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 Dyqani ,

CITROEN C3 1.2 BENZIN. AUTO INGROSSO ����

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:29 ,

Mercedes c class benzin gaz ����

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:27 ,

A-CLASS 180 SPECIAL EDITION

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:27 ,

Audi A6 S-Line 4x4

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:27 ,

Lancia Ypsilon 1.3 nafte Automat

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:27 ,

VW Golf 6 Highline

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:27 ,

BMW 520 D 2011

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 ,

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:26 ,

Suzuki Grand Vitara 4x4

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

NISSAN QASHQAI AUTOMAT 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

Citroen C3 Automat

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

RENO CLIO BENZIN-GAZ 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:23 ,

Audi A5 S-Line

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:21
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:21 ,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:16 ,

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine + Gaz -05 ����

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:14 Dyqani ,

Shitet BMW X6 M

21 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:14 Dyqani ,

BMW X6 LOOK M POWER FULL OPSION

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:14 ,

��SHITET URGJENT↘️ 4800 EURO��

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 Dyqani ,

❌️ OKAZION ❌️ BMW X6 AUTOMAT 3.0 BENZIN 2011

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:07 ,

OPEL ����

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj x6 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

X6 x6 X6 x6 X6 x6 x6 X6 X6 x6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione