volswagen polo | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe volswagen polo,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj volswagen polo Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:53
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Dje 23:53 ,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:41 Dyqani ,

Volkswagen polo 1.2 benzin

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:03 Dyqani ,

NE SHITJE VW VOLSWAGEN POLO 2011 MANUAL/NAFTE

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 18:57 ,

SHITET & NDERROHET

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:13 ,

diagnostifikues obd2

1 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:29 Dyqani ,

Shitet Vw Touran Automat 2.0 diesel 7 vende

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:28 Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 15:27 Dyqani ,

Shitet Porsche Cayenne 4.5 benzine / gaz 2005

6 930 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:27 Dyqani ,

Shitet Toyota Landcruiser Automat Benzine

24 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:27 Dyqani ,

Shitet Opel Meriva Automat 1.6 Benzine

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:26 Dyqani ,

Shitet Bmw X5 M 3.5 Benzine 2015

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Pri 19:02 ,

Shitet & Nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 23:02 ,

Audi Q5 Super okazion1

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 14:20 ,

VW POLO 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 12:35 ,

Volswagen polo 1.0 benzin

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Shk 13:29 ,

Volwagen Polo 1.2 Benzin Gaz viti 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 15:49 ,

Volswagen Polo e 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 15:34 ,

Shitet Volswagen Passat 2010 Automatik 2.0 Naft Portobagazh

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 14:17 ,

Shitet volsvagen Polo 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 19:48 ,

Shitet volswagen polo portobagazh benzin gaz

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Nën 15:36 ,

Polo 2017

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 18:08 ,

Ford Fiesta

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 16:00 ,

E class Look Amg

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 09:24 ,

E CLASS 220 CDI

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 19:42 ,

Audi A3 S-line

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Gush 21:06 ,

Volswagen Polo1.4 Nafte

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 20:46 ,

Volswagen Polo 1.4 Nafte

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 18:05 ,

POLO 1.9TDI

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 19:43 ,

polo

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 12:34 ,

Shitet volswagen polo

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 23:11 ,

Shitet volswagen polo

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 10:43 ,

te gjitha llojetet e makinave

11 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 15:16 ,

Volswagen Polo 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Mar 13:49 ,

Volswagen Polo

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 17:36 ,

VW Polo

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 17:50 ,

Volswagen polo

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 21:22 ,

Shes Voswagen Polo

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 17:16 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 19:35 ,

Volswagen polo

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 08:02 ,

Pjes kembimi per Benz Volkswagen Audi Opel Zafira

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 11:53 ,

Volkswagen Polo 1.4 benzin

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 14:30 ,

Volswagen polo

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj volswagen polo | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione